Vrouwen 1

6e in poule 2e klasse D
4e in poule 2e klasse D (periode 1)
10e in poule 2e klasse D (periode 2)
2e in poule Vrouwen beker poulefase Groep 2 10
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bergentheim VR12016226421050
2.ZAC VR12015328727048
3.HHC Hardenberg VR12013345829042
4.Gramsbergen VR1209294049029
5.SC Genemuiden VR1208395053027
6.De Weide VR12082105359026
7.Vitesse'63 VR12073104457024
8.Blauw Wit '66 VR12064104047022
9.SVO De Zweef/ DES VR12070134277021
10.Pesse VR12044122241016
11.Quick '20 VR12032152565011
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HHC Hardenberg VR110721257023
2.Bergentheim VR1107212611023
3.ZAC VR1106224116020
4.De Weide VR1106043024018
5.Gramsbergen VR1105141923016
6.Blauw Wit '66 VR1104152222013
7.SC Genemuiden VR1104151725013
8.Vitesse'63 VR1103252028011
9.Pesse VR110145101907
10.Quick '20 VR110217162907
11.SVO De Zweef/ DES VR110208194106
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ZAC VR1109104611028
2.Bergentheim VR1109013810027
3.HHC Hardenberg VR1106133322019
4.SVO De Zweef/ DES VR1105052336015
5.SC Genemuiden VR1104243328014
6.Vitesse'63 VR1104152429013
7.Gramsbergen VR1104152126013
8.Blauw Wit '66 VR110235182509
9.Pesse VR110307122209
10.De Weide VR110226233508
11.Quick '20 VR11011893604
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pesse VR1330016109
2.De Weide VR132018606
3.FC Klazienaveen VR131029803
4.Drenthina VR1300311900

Spelers (15)

Team resultaten

BerBlaDeWGraHHCPesQuiSCGSVOVitZAC
Bergentheim VR12 - 16 - 02 - 30 - 01 - 02 - 16 - 03 - 13 - 03 - 4
Blauw Wit '66 VR10 - 45 - 14 - 51 - 04 - 02 - 04 - 13 - 01 - 11 - 1
De Weide VR12 - 47 - 24 - 15 - 52 - 12 - 53 - 35 - 13 - 45 - 3
Gramsbergen VR12 - 44 - 12 - 00 - 21 - 10 - 00 - 22 - 33 - 41 - 6
HHC Hardenberg VR11 - 42 - 13 - 16 - 04 - 05 - 01 - 25 - 05 - 21 - 1
Pesse VR11 - 13 - 20 - 20 - 20 - 10 - 25 - 23 - 02 - 22 - 2
Quick '20 VR10 - 32 - 22 - 52 - 42 - 42 - 32 - 02 - 60 - 10 - 8
SC Genemuiden VR11 - 62 - 22 - 13 - 42 - 32 - 04 - 04 - 25 - 31 - 3
SVO De Zweef/ DES VR12 - 33 - 13 - 02 - 32 - 51 - 06 - 31 - 104 - 21 - 9
Vitesse'63 VR11 - 44 - 22 - 41 - 20 - 32 - 13 - 03 - 36 - 42 - 3
ZAC VR11 - 35 - 15 - 12 - 16 - 26 - 05 - 04 - 18 - 05 - 1
DeWDreFCKPes
De Weide VR15 - 0
Drenthina VR11 - 80 - 6
FC Klazienaveen VR10 - 31 - 4
Pesse VR16 - 0