Organisatie

Bestuur:

Voorzitter (DB) Tjeerd de With voorzitter@vvdeweide.nl 06-53809748
Secretaris José Doeves secretaris@vvdeweide.nl 06-41191117
Penningmeester (DB) Hans Meinardi penningmeester@vvdeweide.nl 06-21518838
Kantinezaken en Accommodatiezaken Mark Terpstra accommodatie@vvdeweide.nl 06-18271067
Jeugdvoetbal algemeen Maurice Lunenborg jeugdvoetbal@vvdeweide.nl 06-21112240
Seniorenvoetbal Dick Treur seniorenvoetbal@vvdeweide.nl 06-51410418
Dames- meisjesvoetbal Jan Eiting vrouwenvoetbal@vvdeweide.nl 06-54365021

*DB = Dagelijks Bestuur

 

Communicatie:

Webmasters

Julian Blankestijn

Peter Dekker

Mitchell Luchtenberg

webmaster@vvdeweide.nl -
Social Media

Julian Blankestijn

Erik Buining

Frank Hoogendoorn

Mitchell Luchtenberg

communicatie@vvdeweide.nl -

 

Coördinatie Jeugd:

Jeugd Commissie Jans Bos, Daniël Dikkens, Maurice Lunenborg en alle sectiecoördinatoren

jeugdcommissie@vvdeweide.nl

OJC@vvdeweide.nl

Hoofd Jeugdopleidingen - Bovenbouw (HJO-B) Jans Bos HJO-B@vvdeweide.nl  -
Hoofd Jeugdopleidingen - Onderbouw (HJO-O) Jans Bos HJO-O@vvdeweide.nl  -
Voorzitter Jeugdcommissie Maurice Lunenborg    -
Jeugdcoördinator van sectiecoördinatoren Lisette Kamman OJC@vvdeweide.nl  -
Jeugdcoördinator voor gemeente/club van 13 VACATURE  
Voorzitter technische commissie Jans Bos    -
Technische commissie/Scouting coördinator Daniël Dikkens scouting@vvdeweide.nl  -
Technische commissie Coördinator opleidingen VACATURE    -
JO-19

Bart Noordam

 jo19@vvdeweide.nl

06-43021959

JO-17

Bart Noordam

Ewald Hilberink

 jo17@vvdeweide.nl

06-43021959

06-50638344

JO-15

Mandy Meursinge

José Doeves

jo15@vvdeweide.nl

06-11292203

06-41191117

JO-14

Annemarie Muis

Stefanie Derrez

jo14@vvdeweide.nl

06-22551091

06-19602377 

JO-13

Annemarie Muis

Stefanie Derrez

jo13@vvdeweide.nl

06-22551091

06-19602377 

JO-12

Annemarie Muis

Stefanie Derrez

jo12@vvdeweide.nl

06-22551091

06-19602377 

JO-11 Lisette Kamman jo11@vvdeweide.nl 06-10019584
JO-10

Lisette Kamman

jo10@vvdeweide.nl 06-10019584

 

JO-9

Saskia Koopman

jo9@vvdeweide.nl

06-24703895

JO-8

Saskia Koopman

jo8@vvdeweide.nl

06-24703895

JO-7/JO-6 Marloes Groeneveld kabouters@vvdeweide.nl 06-18297734
Meisjes-sectie Stefanie Derrez meisjes-sectie@vvdeweide.nl 06-19602377 

 

Overige organisatorische taken:

Accommodatiebeheer Geert Wolleswinkel -
Ledenadministratie Henri de Boer ledenadministratie@vvdeweide.nl
Contributie Henri de Boer contributie@vvdeweide.nl
Financiële Administratie Arjo Rosendal financieleadministratie@vvdeweide.nl
Wedstrijdzaken KNVB Roel Broer wedstrijdsecretariaat@vvdeweide.nl
Veld- Kleedkamer indeling Rob Prins veldindeling@vvdeweide.nl
Systeembeheer Peter Dekker / Henri de Boer systeembeheer@vvdeweide.nl
Consul Roel Broer consul@vvdeweide.nl
Toernooien VACATURE toernooicommissie@vvdeweide.nl
Lief & Leed Ciska Snel liefenleed@vvdeweide.nl
Fysiotherapie (doordeweeks) Rob Coulier 06-43173413
Kleding en materiaal

Ronald Wulffraat

Jan Willem Stolte

Leon Terpstra

Rick Terpstra

materiaal@vvdeweide.nl
Coördinatie bestuursleden van dienst José Doeves bvd@vvdeweide.nl
Scheidsrechterzaken Herman van de Belt scheidsrechterzaken@vvdeweide.nl
Kantinezaken

Bart van den Berg

Bertien Kleinluchtenbeld

John van der Weide

Rick Terpstra

Fabian Paters

kantinezaken@vvdeweide.nl
Sponsorcommissie Klaas v.d. Laan sponsorzaken@vvdeweide.nl
Bussinessclub Klaas v.d. Laan businessclubdeweide@vvdeweide.nl
Club van 100 Dagelijks bestuur clubvan100@vvdeweide.nl
Activiteitencommissie

Marco Kolk

Wesley Buning

Moniek de Boed

Denise Schonewille

activiteitencommissie@vvdeweide.nl
Vrijwilligerszaken Diana Benjamins vrijwilligerszaken@vvdeweide.nl
Vertrouwenscontactpersoon Krista Woldring vertrouwen@vvdeweide.nl