JO19-2

9e in poule 2e klasse (3e fase) 6
4e in poule 2e klasse (2e fase) 06
3e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 6
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
2
Noordscheschut JO19-1
3
Gomos JO19-1
2
FC Assen JO19-2
2
ST FC Meppel/Alcides JO19-4
Dinsdag 21 mei
0
Gomos JO19-1
1
ACV JO19-2
Zaterdag 18 mei
1
Asser Boys JO19-1
5
Noordscheschut JO19-1
7
ACV JO19-2
3
De Weide JO19-2
4
Fit Boys JO19-1
4
FC Assen JO19-2
3
Stânfries JO19-1JM
1
ST Pesse/Wijster JO19-1
4
SJO JVZ JO19-2
4
ST Smilde'94/BSVV/Hoogersmilde JO19-1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordscheschut JO19-1118214914026
2.Gomos JO19-1118034015024
3.ACV JO19-2117224124023
4.Asser Boys JO19-1105322825018
5.FC Assen JO19-2114432525016
6.Stânfries JO19-1JM114342923015
7.ST Pesse/Wijster JO19-1114161522013
8.ST FC Meppel/Alcides JO19-4113262840011
9.De Weide JO19-2113262338011
10.Fit Boys JO19-1113172339010
11.ST Smilde'94/BSVV/Hoogersmilde JO19-1112451939010
12.SJO JVZ JO19-210127112705
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ST FC Meppel/Alcides JO19-3330014309
2.ST Pesse/Wijster JO19-1421113807
3.ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1320111406
4.De Weide JO19-231117904
5.SJO FC Coevorden JO19-210011500
6.SJO JVZ JO19-2400462300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SJO Triville JO19-15500234015
2.ST Ruinerwold/Ruinen JO19-15212171507
3.De Weide JO19-2520391306
4.SJO JVZ JO19-25203101606
5.SJO OFW JO19-15203152306
6.d' Olde Veste'54 JO19-25113161904

Teambegeleiders (2)

Spelers (12)

Team resultaten

ACVAssDeWFCAFitGomNooSJOSTFSTPSTSSt
ACV JO19-27 - 31 - 14 - 34 - 14 - 3
Asser Boys JO19-13 - 24 - 51 - 54 - 35 - 2
De Weide JO19-23 - 32 - 60 - 53 - 03 - 43 - 1
FC Assen JO19-22 - 22 - 11 - 53 - 02 - 25 - 2
Fit Boys JO19-11 - 34 - 44 - 03 - 10 - 1
Gomos JO19-10 - 11 - 22 - 37 - 19 - 06 - 2
Noordscheschut JO19-14 - 38 - 12 - 311 - 11 - 1
SJO JVZ JO19-20 - 12 - 42 - 24 - 42 - 1
ST FC Meppel/Alcides JO19-43 - 92 - 31 - 44 - 33 - 2
ST Pesse/Wijster JO19-10 - 20 - 20 - 01 - 05 - 31 - 0
ST Smilde'94/BSVV/Hoogersmilde JO19-11 - 42 - 22 - 22 - 03 - 11 - 1
Stânfries JO19-1JM2 - 27 - 04 - 24 - 03 - 1
DeWSJOSJOSTFSTPSTR
De Weide JO19-21 - 1 -
SJO FC Coevorden JO19-2 - - -
SJO JVZ JO19-21 - 5
ST FC Meppel/Alcides JO19-37 - 15 - 22 - 0
ST Pesse/Wijster JO19-15 - 16 - 2 -
ST Ruinerwold/Ruinen JO19-17 - 14 - 1
DeWSJOSJOSJOSTRd'O
De Weide JO19-20 - 10 - 42 - 1
SJO JVZ JO19-20 - 20 - 47 - 5
SJO OFW JO19-13 - 45 - 21 - 71 - 6
SJO Triville JO19-14 - 2
ST Ruinerwold/Ruinen JO19-14 - 34 - 5
d' Olde Veste'54 JO19-21 - 63 - 3