JO19-1

11e in poule Hoofdklasse (3e fase) C
7e in poule Hoofdklasse (2e fase) E
4e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
2
FC Klazienaveen JO19-1
1
Twedo JO19-1
1
FC Assen JO19-1
2
Staphorst JO19-1
2
ST Gieten/Eext JO19-1
1
ST Rolder Boys JO19-1
1
VKW JO19-1
3
SVBO JO19-1
2
De Weide JO19-1
4
Hoogeveen JO19-1
1
HZVV JO19-1
0
DESZ JO19-1

Wedstrijdschema

Twedo JO19-1
JO19-1
Uit
09-03-2024 15:00
veld 1 - hoofdveld
Nr. 95059CO
Scheidsrechters: Andel, Danuel Van (Assistent-scheidsrechter), Sportpark Veenoord
FC Klazienaveen JO19-1
JO19-1
Uit
16-03-2024 12:00
Veld 4
Nr. 95048CO
Sportpark de Planeet
JO19-1
VKW JO19-1
Thuis
23-03-2024 14:30
Veld: VELD1
Nr. 95052CO
JO19-1
VKW JO19-1
Thuis
23-03-2024 14:30
Veld: VELD1
Nr. 95052CO
DESZ JO19-1
JO19-1
Uit
30-03-2024 12:00
veld 1
Nr. 95026CO
Sportpark Cingellanden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoogeveen JO19-1330021309
2.HZVV JO19-133009109
3.Staphorst JO19-1330011609
4.SVBO JO19-132015406
5.ST Gieten/Eext JO19-132015806
6.FC Assen JO19-131029503
7.DESZ JO19-131023303
8.VKW JO19-131025803
9.Twedo JO19-131024903
10.FC Klazienaveen JO19-1310221303
11.De Weide JO19-1300361100
12.ST Rolder Boys JO19-1300321100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.d' Olde Veste'54 JO19-17601244018
2.Hoogeveen JO19-175113212016
3.Twedo JO19-17511269016
4.HZVV JO19-173131521010
5.SVBO JO19-17223171408
6.FC Klazienaveen JO19-17124102405
7.De Weide JO19-17115122504
8.SJO JVZ JO19-1710693603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoogeveen JO19-17700527021
2.SVBO JO19-175023214015
3.HZVV JO19-17502219015
4.De Weide JO19-175022521015
5.VKW JO19-17304212509
6.FC Klazienaveen JO19-17205122806
7.SJO FC Coevorden JO19-17106112703
8.ST FC Meppel/Alcides JO19-2700795200

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

DESDeWFCAFCKHZVHooSTGSTRSVBStaTweVKW
DESZ JO19-12 - 0
De Weide JO19-12 - 43 - 5
FC Assen JO19-18 - 11 - 2
FC Klazienaveen JO19-10 - 102 - 1
HZVV JO19-11 - 07 - 1
Hoogeveen JO19-17 - 1
ST Gieten/Eext JO19-12 - 02 - 1
ST Rolder Boys JO19-10 - 1
SVBO JO19-12 - 1
Staphorst JO19-14 - 2
Twedo JO19-12 - 0
VKW JO19-12 - 11 - 3
DeWFCKHZVHooSJOSVBTwed'O
De Weide JO19-12 - 32 - 21 - 6
FC Klazienaveen JO19-13 - 01 - 62 - 20 - 3
HZVV JO19-12 - 22 - 52 - 01 - 4
Hoogeveen JO19-14 - 26 - 213 - 11 - 0
SJO JVZ JO19-12 - 40 - 30 - 5
SVBO JO19-15 - 03 - 34 - 0
Twedo JO19-18 - 22 - 03 - 20 - 2
d' Olde Veste'54 JO19-15 - 16 - 04 - 1
DeWFCKHZVHooSJOSTFSVBVKW
De Weide JO19-15 - 24 - 16 - 3
FC Klazienaveen JO19-10 - 22 - 12 - 5
HZVV JO19-13 - 00 - 49 - 01 - 3
Hoogeveen JO19-19 - 19 - 05 - 016 - 0
SJO FC Coevorden JO19-12 - 44 - 01 - 3
ST FC Meppel/Alcides JO19-23 - 60 - 25 - 7
SVBO JO19-13 - 04 - 613 - 03 - 0
VKW JO19-11 - 52 - 42 - 34 - 3