JO15-5

12e in poule 4e klasse (3e fase) 13
2e in poule 4e klasse (2e fase) 14
7e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 16
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Woensdag 10 april
2
De Weide JO15-5JM
8
SJO FC Coevorden JO15-3
Zaterdag 6 april
6
EHS'85 JO15-2JM
6
Hoogeveen JO15-3JM
1
Twedo JO15-2JM
1
DZOH JO15-6
0
De Weide JO15-5JM
13
HOVC JO15-1
6
Zwartemeerse Boys JO15-1
1
SC Erica JO15-2
3
Beilen JO15-3JM
6
SJO FC Coevorden JO15-3
2
Raptim JO15-3
2
HZVV JO15-4
Zaterdag 30 maart
0
EHS'85 JO15-2JM
0
Raptim JO15-3
6
SC Erica JO15-2
2
HOVC JO15-1

Wedstrijdschema

HZVV JO15-4
JO15-5
Uit
13-04-2024 13:00
veld 4
Nr. 103798CO
Scheidsrechters: Oost, Theo (Scheidsrechter), Sportpark Bentinckspark
JO15-5
Hoogeveen JO15-3JM
Thuis
17-04-2024 18:15
Veld: VELD3
Nr. 103814CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 2. Kleedkamer uit: Kleedkamer 5.
Scheidsrechters: Elsinga, Egbert (Scheidsrechter)
Raptim JO15-3
JO15-5
Uit
20-04-2024 14:30
4
Nr. 103832CO
Sportpark Klinkenvlier
EHS'85 JO15-2JM
JO15-5
Uit
11-05-2024 09:00
veld 1
Nr. 103846CO
Sportpark Emmerschans
JO15-5
Twedo JO15-2JM
Thuis
18-05-2024 09:00
Veld: VELD4
Nr. 103813CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwartemeerse Boys JO15-176013811018
2.SC Erica JO15-275113712016
3.DZOH JO15-67421398014
4.Twedo JO15-2JM74212011014
5.SJO FC Coevorden JO15-374032619012
6.Hoogeveen JO15-3JM53113215010
7.HOVC JO15-163123216010
8.Beilen JO15-3JM7205192206
9.EHS'85 JO15-2JM7124101705
10.HZVV JO15-46114104304
11.Raptim JO15-3602462102
12.De Weide JO15-5JM600637700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SJO HH'97 JO15-26510533016
2.De Weide JO15-475023214015
3.Raptim JO15-35401197012
4.HZVV JO15-373132719010
5.Hoogeveen JO15-3JM5212182307
6.SJO JVZ JO15-27214162107
7.De Weide JO15-5JM5104124703
8.HZVV JO15-4600604300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Olympia'28 JO15-27511418016
2.M.S.C. JO15-275113311016
3.DESZ JO15-2JM75024016015
4.FC Meppel JO15-374213813014
5.SC Rouveen JO15-27304512409
6.Alcides JO15-37214203907
7.De Weide JO15-5JM711597604
8.FC Meppel JO15-47007125700

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

BeiDZODeWEHSHOVHZVHooRapSCESJOTweZwa
Beilen JO15-3JM9 - 01 - 22 - 13 - 6
DZOH JO15-613 - 12 - 21 - 2
De Weide JO15-5JM0 - 132 - 80 - 19
EHS'85 JO15-2JM6 - 60 - 00 - 30 - 2
HOVC JO15-12 - 67 - 1
HZVV JO15-45 - 21 - 90 - 9
Hoogeveen JO15-3JM1 - 616 - 13 - 0
Raptim JO15-30 - 71 - 62 - 2
SC Erica JO15-215 - 01 - 06 - 2
SJO FC Coevorden JO15-35 - 12 - 31 - 3
Twedo JO15-2JM4 - 01 - 14 - 23 - 3
Zwartemeerse Boys JO15-14 - 24 - 26 - 10 - 5
DeWDeWHZVHZVHooRapSJOSJO
De Weide JO15-43 - 72 - 10 - 1
De Weide JO15-5JM1 - 10 - - 1 - 7
HZVV JO15-31 - 61 - 62 - 44 - 1
HZVV JO15-40 - 130 - 80 - 3
Hoogeveen JO15-3JM2 - 47 - 0 -
Raptim JO15-39 - 21 - 0 -
SJO HH'97 JO15-218 - 11 - 111 - 016 - 1
SJO JVZ JO15-22 - 42 - 21 - 40 - 6
AlcDESDeWFCMFCMMSCOlySCR
Alcides JO15-31 - 43 - 38 - 21 - 4
DESZ JO15-2JM3 - 64 - 21 - 36 - 4
De Weide JO15-5JM0 - 130 - 144 - 3
FC Meppel JO15-34 - 50 - 00 - 07 - 1
FC Meppel JO15-40 - 94 - 72 - 12
M.S.C. JO15-28 - 112 - 22 - 0
Olympia'28 JO15-214 - 015 - 12 - 43 - 1
SC Rouveen JO15-214 - 117 - 02 - 5