JO15-2

12e in poule 2e klasse (3e fase) 5
1e in poule 3e klasse (2e fase) 03
4e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
1
SJO Triville JO15-1JM
1
De Weide JO15-2JM
6
SJO HH'97 JO15-1
2
SJO Ens/Kraggenburg JO15-1
2
d' Olde Veste'54 JO15-2
3
FC Meppel JO15-2
8
LTC JO15-3
3
SVM JO15-1
Dwingeloo JO15-1JM
SJO FC Coevorden JO15-2JM

Wedstrijdschema

JO15-2
d' Olde Veste'54 JO15-2
Thuis
09-03-2024 09:00
Veld: VELD1
Nr. 99385CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 3A. Kleedkamer uit: Kleedkamer 6A.
JO15-2
Hoogeveen JO15-2JM
Thuis
16-03-2024 09:00
Veld: VELD3
Nr. 99390CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 7. Kleedkamer uit: Kleedkamer 8.
SJO Ens/Kraggenburg JO15-1
JO15-2
Uit
23-03-2024 11:00
veld 2
Nr. 99396CO
Sportpark De Seidelhorst
SJO Ens/Kraggenburg JO15-1
JO15-2
Uit
23-03-2024 11:00
veld 2
Nr. 99396CO
Sportpark De Seidelhorst

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SJO HH'97 JO15-1330016509
2.SJO Triville JO15-1JM32103107
3.Dwingeloo JO15-1JM22007406
4.LTC JO15-33111171604
5.VHK JO15-1210112303
6.SJO FC Coevorden JO15-2JM21019403
7.Hoogeveen JO15-2JM2101121103
8.d' Olde Veste'54 JO15-231024503
9.SVM JO15-1310291203
10.FC Meppel JO15-2310251303
11.SJO Ens/Kraggenburg JO15-1301261201
12.De Weide JO15-2JM301241801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Weide JO15-2JM5500284015
2.Noordscheschut JO15-1JM64022718012
3.Raptim, JO15-2JM4301141509
4.Pesse JO15-1JM5302161409
5.Hoogeveen JO15-4JM5212162207
6.SJO VCG/SCN JO15-16123171805
7.De Weide JO15-3JM4013122201
8.SJO NKvvProtos JO15-1JM500562300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ST Ruinerwold/Ruinen JO15-277004910021
2.SJO HH'97 JO15-17511458016
3.Alcides JO15-275023519015
4.De Weide JO15-2JM74124418013
5.Pesse JO15-1JM7205122606
6.Staphorst JO15-27205134206
7.SJO Triville JO15-2JM7106174103
8.Hoogeveen JO15-3JM7106106103

Teambegeleiders (1)

Spelers (15)

Team resultaten

DeWDwiFCMHooLTCSJOSJOSJOSJOSVMVHKd'O
De Weide JO15-2JM2 - 12
Dwingeloo JO15-1JM3 - 1 -
FC Meppel JO15-20 - 3
Hoogeveen JO15-2JM2 - 5
LTC JO15-36 - 108 - 3
SJO Ens/Kraggenburg JO15-13 - 3
SJO FC Coevorden JO15-2JM8 - 2
SJO HH'97 JO15-15 - 16 - 2
SJO Triville JO15-1JM1 - 11 - 0
SVM JO15-13 - 4
VHK JO15-10 - 1
d' Olde Veste'54 JO15-22 - 32 - 1
DeWDeWHooNooPesRapSJOSJO
De Weide JO15-2JM - 8 - 07 - 0
De Weide JO15-3JM - 1 - 82 - 4 -
Hoogeveen JO15-4JM - 2 - 65 - 42 - 2
Noordscheschut JO15-1JM3 - 55 - 35 - 2
Pesse JO15-1JM0 - 45 - 45 - 02 - 1
Raptim, JO15-2JM8 - 4 - - 2 - 1
SJO NKvvProtos JO15-1JM2 - 3 - 0 - 6
SJO VCG/SCN JO15-11 - 45 - 5 -
AlcDeWHooPesSJOSJOSTRSta
Alcides JO15-212 - 13 - 15 - 2
De Weide JO15-2JM3 - 516 - 03 - 33 - 7
Hoogeveen JO15-3JM1 - 47 - 51 - 4
Pesse JO15-1JM1 - 80 - 63 - 22 - 3
SJO HH'97 JO15-15 - 014 - 010 - 06 - 1
SJO Triville JO15-2JM1 - 81 - 82 - 4
ST Ruinerwold/Ruinen JO15-26 - 26 - 03 - 14 - 1
Staphorst JO15-21 - 31 - 61 - 19