Heren 4

2e in poule 5e klasse 04
2e in poule Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 07
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 2 maart
11
SC Erica 3
0
SVV'04 5
3
FC Meppel 4
0
SVBO 2
2
VVAK 2
3
Elim 3
4
De Weide 4
4
Valthermond 3
Zaterdag 24 februari
8
HZVV 6
1
Elim 3
3
Valthermond 3
2
De Weide 5

Wedstrijdschema

4
SVV'04 5
Thuis
16-03-2024 14:30
Veld: VELD5
Nr. 17633CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 9. Kleedkamer uit: Kleedkamer 10.
HZVV 6
4
Uit
23-03-2024 12:30
veld 2
Nr. 21460CO
Sportpark Bentinckspark
HZVV 6
4
Uit
23-03-2024 12:30
veld 4
Nr. 21460CO
Sportpark Bentinckspark

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HZVV 6119205917029
2.De Weide 4137333926024
3.FC Meppel 497023818021
4.Valthermond 3106314225021
5.Elim 3125163646016
6.SC Erica 374033514012
7.De Weide 5113262832011
8.VCG 293151932010
9.VVAK 211308284409
10.SVV'04 511128206905
11.SVBO 28026214202
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HZVV 6321011607
2.De Weide 43111101104
3.Alcides 3310291103
4.Staphorst 831027903

Spelers (26)

Team resultaten

BarDeWDeWEliFCMHZVSCESVBSVVVCGVVAVal
Bargeres 32 - 12
De Weide 41 - 02 - 11 - 13 - 29 - 45 - 24 - 4
De Weide 53 - 15 - 11 - 51 - 109 - 0
Elim 34 - 36 - 311 - 31 - 12 - 30 - 7
FC Meppel 40 - 29 - 23 - 06 - 0
HZVV 63 - 18 - 16 - 14 - 38 - 23 - 18 - 1
SC Erica 31 - 45 - 111 - 06 - 2
SVBO 22 - 23 - 6
SVV'04 51 - 52 - 20 - 73 - 32 - 12 - 6
VCG 22 - 10 - 43 - 46 - 42 - 5
VVAK 24 - 22 - 33 - 68 - 51 - 4
Valthermond 32 - 23 - 22 - 29 - 13 - 2
AlcDeWHZVSta
Alcides 36 - 30 - 2
De Weide 42 - 0
HZVV 65 - 5
Staphorst 86 - 31 - 4