Heren 3

3e in poule 2e klasse E
5e in poule 2e klasse E (periode 1)
4e in poule 2e klasse E (periode 2)
4e in poule 2e klasse E (periode 3)
7e in poule 1e klasse/2e klasse res.1ekl A/B-res.2e kl. A t/m E
4e in poule 1e klasse/2e klasse res.1ekl A/B-res.2e kl. A t/m E
3e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 1 02
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 8 juni
3
Velocitas 1897 2
1
Veendam 1894 2
0
The Knickerbockers 5
0 (3
De Weide 3
3
The Knickerbockers 7
0
DVC Appingedam 2
4
FC Zuidlaren 2
3
Zuidhorn 2
1
LAC Frisia 1883 2
3
V.V. Heerenveen 2
4
Balk 2
0
SC Joure 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HZVV 32521318423066
2.The Knickerbockers 726204211928064
3.De Weide 32613767343046
4.DESZ 22612596451041
5.SC Rouveen 22612596458041
6.Olympia'28 22611785842040
7.Hollandscheveld 226113125968036
8.Drenthina 226105113933035
9.SVM 22694136372031
10.SC Genemuiden 32693144363030
11.VHK 22683153968027
12.DZOH 32572164383320
13.Fit Boys 22646163876018
14.M.S.C. 226431931109015
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.The Knickerbockers 78620385020
2.HZVV 38620318020
3.SC Rouveen 286022617018
4.DESZ 285122714016
5.De Weide 384222215014
6.Olympia'28 283231615011
7.Drenthina 28314129010
8.SVM 283142221010
9.M.S.C. 283141131010
10.Hollandscheveld 28215122307
11.DZOH 38215142607
12.SC Genemuiden 38215122707
13.VHK 28206163106
14.Fit Boys 2811692604
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HZVV 39900318027
2.The Knickerbockers 796123712019
3.Olympia'28 29531247018
4.De Weide 394232317014
5.Drenthina 29423127014
6.DESZ 294231918014
7.VHK 294231313014
8.SC Genemuiden 394141414013
9.SC Rouveen 293331820012
10.SVM 293152429010
11.Hollandscheveld 293152227010
12.M.S.C. 29126103505
13.Fit Boys 29117112804
14.DZOH 39117103304
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.The Knickerbockers 798104411025
2.HZVV 38611227019
3.Hollandscheveld 296122518019
4.De Weide 395312811018
5.SC Rouveen 293242021011
6.DESZ 293241819011
7.Olympia'28 293241820011
8.Drenthina 293241517011
9.SVM 293241722011
10.Fit Boys 292431822010
11.SC Genemuiden 393151722010
12.DZOH 38404192439
13.VHK 29216102407
14.M.S.C. 29009104300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Balk 211004003
2.The Knickerbockers 711003003
3.V.V. Heerenveen 211003103
4.Velocitas 1897 211003103
5.FC Zuidlaren 211004303
6.The Knickerbockers 511003303
7.De Weide 310013300
8.Zuidhorn 210013400
9.LAC Frisia 1883 210011300
10.Veendam 1894 210011300
11.DVC Appingedam 210010300
12.SC Joure 210010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zuidhorn 211005003
2.V.V. Heerenveen 211002103
3.The Knickerbockers 511002103
4.De Weide 311002103
5.DVC Appingedam 211003303
6.SC Joure 200000000
7.Veendam 1894 200000000
8.Hardegarijp 210013300
9.Broekster Boys 210011200
10.Hollandscheveld 210011200
11.Kollum 210011200
12.d' Olde Veste'54 310010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HZVV 2320112506
2.FC Meppel 232015306
3.De Weide 332015506
4.SC Rouveen 2300311000

Spelers (18)

Team resultaten

DESDZODeWDreFitHZVHolMSCOlySCGSCRSVMTheVHK
DESZ 25 - 24 - 41 - 06 - 03 - 25 - 15 - 02 - 22 - 00 - 25 - 11 - 51 - 1
DZOH 31 - 42 - 30 - 45 - 12 - 31 - 14 - 30 - 30 - 44 - 20 - 54 - 2
De Weide 33 - 02 - 01 - 23 - 01 - 13 - 49 - 12 - 22 - 12 - 24 - 32 - 04 - 1
Drenthina 21 - 04 - 10 - 41 - 10 - 13 - 16 - 31 - 10 - 11 - 11 - 33 - 34 - 1
Fit Boys 23 - 33 - 12 - 00 - 21 - 31 - 12 - 33 - 13 - 01 - 42 - 21 - 41 - 3
HZVV 34 - 15 - 11 - 11 - 06 - 14 - 07 - 13 - 02 - 13 - 25 - 03 - 34 - 0
Hollandscheveld 22 - 11 - 43 - 32 - 13 - 10 - 25 - 00 - 54 - 27 - 22 - 13 - 42 - 3
M.S.C. 21 - 32 - 30 - 70 - 34 - 10 - 53 - 12 - 02 - 52 - 22 - 21 - 81 - 3
Olympia'28 21 - 16 - 12 - 00 - 14 - 21 - 25 - 14 - 05 - 11 - 12 - 10 - 03 - 0
SC Genemuiden 33 - 13 - 33 - 11 - 02 - 01 - 51 - 14 - 02 - 31 - 21 - 10 - 84 - 1
SC Rouveen 22 - 15 - 03 - 32 - 14 - 11 - 32 - 54 - 02 - 33 - 04 - 31 - 58 - 2
SVM 22 - 56 - 12 - 53 - 04 - 41 - 43 - 29 - 13 - 05 - 13 - 11 - 92 - 1
The Knickerbockers 75 - 05 - 04 - 10 - 05 - 13 - 47 - 27 - 07 - 44 - 06 - 04 - 03 - 0
VHK 23 - 41 - 30 - 31 - 02 - 20 - 40 - 33 - 10 - 05 - 24 - 02 - 00 - 5
BalDVCDeWFCZLACSCJTheTheVVHVeeVelZui
Balk 24 - 0
DVC Appingedam 2
De Weide 3
FC Zuidlaren 24 - 3
LAC Frisia 1883 21 - 3
SC Joure 2
The Knickerbockers 50 - 0 (3
The Knickerbockers 73 - 0
V.V. Heerenveen 2
Veendam 1894 2
Velocitas 1897 23 - 1
Zuidhorn 2
BroDVCDeWHarHolKolTheVVHZuid'O
Broekster Boys 21 - 2
DVC Appingedam 2
De Weide 3
Hardegarijp 23 - 3 (3
Hollandscheveld 2
Kollum 21 - 2
The Knickerbockers 52 - 1
V.V. Heerenveen 2
Zuidhorn 2
d' Olde Veste'54 30 - 5
DeWFCMHZVSCR
De Weide 33 - 21 - 0
FC Meppel 23 - 11 - 2
HZVV 28 - 1
SC Rouveen 20 - 1