Heren 3

6e in poule 2e klasse E
5e in poule 2e klasse E (periode 1)
6e in poule 2e klasse E (periode 2)
3e in poule 2e klasse E (periode 3)
3e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 1 02
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 2 maart
4
M.S.C. 2
1
Fit Boys 2
0
Hollandscheveld 2
5
Olympia'28 2
5
HZVV 3
0
SVM 2
2
De Weide 3
0
The Knickerbockers 7
1
DESZ 2
1
VHK 2
1
SC Genemuiden 3
0
Drenthina 2
5
SC Rouveen 2
0
DZOH 3
Zaterdag 24 februari
1
Drenthina 2
1
SC Rouveen 2

Wedstrijdschema

SVM 2
3
Uit
09-03-2024 14:30
veld 2
Nr. 16173CO
Sportpark De Punt
3
Fit Boys 2
Thuis
16-03-2024 12:30
Veld: VELD5
Nr. 16546CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 3. Kleedkamer uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: Terpstra, Rick (Assistent-scheidsrechter)
Olympia'28 2
3
Uit
23-03-2024 12:00
veld 5 - Kunstgras
Nr. 16139CO
Sportpark 't Hoenbroeck
Olympia'28 2
3
Uit
23-03-2024 12:00
veld 5 - Kunstgras
Nr. 16139CO
Sportpark 't Hoenbroeck

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HZVV 31614205915044
2.The Knickerbockers 71611327017036
3.DESZ 2169344627030
4.SC Rouveen 2169344433030
5.Olympia'28 2167543622026
6.De Weide 3167454030025
7.Drenthina 2166372115021
8.SVM 2166284445020
9.Hollandscheveld 2165293347017
10.SC Genemuiden 3165292341017
11.VHK 2165292544017
12.M.S.C. 2164392162015
13.DZOH 31632112456011
14.Fit Boys 2162212195108
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.The Knickerbockers 78620385020
2.HZVV 38620318020
3.SC Rouveen 286022617018
4.DESZ 285122714016
5.De Weide 384222215014
6.Olympia'28 283231615011
7.Drenthina 28314129010
8.SVM 283142221010
9.M.S.C. 283141131010
10.Hollandscheveld 28215122307
11.DZOH 38215142607
12.SC Genemuiden 38215122707
13.VHK 28206163106
14.Fit Boys 2811692604
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HZVV 38800287024
2.The Knickerbockers 785123212016
3.Olympia'28 28431207015
4.DESZ 284221913014
5.SC Rouveen 283321816012
6.De Weide 383231815011
7.Drenthina 2832396011
8.VHK 28323913011
9.SVM 283142224010
10.Hollandscheveld 283142124010
11.SC Genemuiden 383141114010
12.M.S.C. 28125103105
13.Fit Boys 28116102504
14.DZOH 38116103004
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DESZ 200000000
2.DZOH 300000000
3.De Weide 300000000
4.Drenthina 200000000
5.Fit Boys 200000000
6.HZVV 300000000
7.Hollandscheveld 200000000
8.M.S.C. 200000000
9.Olympia'28 200000000
10.SC Genemuiden 300000000
11.SC Rouveen 200000000
12.SVM 200000000
13.The Knickerbockers 700000000
14.VHK 200000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HZVV 2320112506
2.FC Meppel 232015306
3.De Weide 332015506
4.SC Rouveen 2300311000

Spelers (18)

Team resultaten

DESDZODeWDreFitHZVHolMSCOlySCGSCRSVMTheVHK
DESZ 25 - 24 - 41 - 06 - 05 - 15 - 02 - 01 - 51 - 1
DZOH 31 - 42 - 30 - 45 - 11 - 10 - 40 - 5
De Weide 32 - 01 - 21 - 13 - 42 - 22 - 24 - 32 - 04 - 1
Drenthina 21 - 00 - 11 - 10 - 11 - 11 - 34 - 1
Fit Boys 22 - 00 - 21 - 12 - 33 - 11 - 42 - 21 - 3
HZVV 34 - 15 - 16 - 14 - 07 - 12 - 15 - 03 - 34 - 0
Hollandscheveld 21 - 42 - 13 - 10 - 54 - 27 - 23 - 42 - 3
M.S.C. 20 - 70 - 34 - 13 - 12 - 02 - 22 - 21 - 81 - 3
Olympia'28 21 - 16 - 14 - 21 - 25 - 15 - 12 - 10 - 0
SC Genemuiden 33 - 33 - 11 - 02 - 01 - 14 - 01 - 20 - 8
SC Rouveen 22 - 15 - 02 - 11 - 32 - 33 - 04 - 38 - 2
SVM 22 - 56 - 11 - 43 - 29 - 13 - 05 - 11 - 9
The Knickerbockers 74 - 10 - 05 - 13 - 47 - 06 - 03 - 0
VHK 23 - 41 - 30 - 30 - 40 - 05 - 22 - 0
DeWFCMHZVSCR
De Weide 33 - 21 - 0
FC Meppel 23 - 11 - 2
HZVV 28 - 1
SC Rouveen 20 - 1