Organisatie

Bestuur

 Voorzitter  Tjeerd de With voorzitter@vvdeweide.nl 06-53809748
 Secretaris  Ciska Snel secretaris@vvdeweide.nl 06-37227721
 Penningmeester  Hans Meinardi penningmeester@vvdeweide.nl 06-21518838
 Kantinezaken en 
 Accommodatiezaken
 Mark Terpstra

accommodatie@vvdeweide.nl 06-18271067
 Jeugdvoetbal algemeen  Cor den Hartog jeugdvoetbal@vvdeweide.nl 06-20956916
 Jeugdvoetbal technisch  VACATURE
 Seniorenvoetbal  Bertram van den Berg
seniorenvoetbal@vvdeweide.nl
06-55712526
 Sponsorzaken  VACATURE

 Dames- meisjesvoetbal  Leonie Brink vrouwenvoetbal@vvdeweide.nl 06-57710996

Communicatie

 Webdesign  Martijn Boesenkool info@eyemedia.nl 06-47008300
 Webmaster  Peter Dekker webmaster@vvdeweide.nl
 Socialmedia
 Tom Hooijer & Niek van der Veen
webmaster@vvdeweide.nl

Coordinatie senioren

 1e / 2e / 3e  Bertram van den Berg seniorenvoetbal@vvdeweide.nl 06-55712526
 4e en 5e  Wim Hofman

Coördinatie jeugd

Jeugd commissie jeugdcommissie@vvdeweide.nl
 Hoofd jeugdopleidingen - Bovenbouw
 (HJO-B)

hjo-b@vvdeweide.nl
 Hoofd jeugdopleidingen - Onderbouw
 (HJO-O)
 Bert Eslinga hjo-o@vvdeweide.nl

 Organisatorische Jeugd Coördinator  VACATURE ojc@vvdeweide.nl

 Keepertrainer Jeugd  Bert Elsinga jeugdkeepertrainer@vvdeweide.nl
 JO19  Herman Paters jo19@vvdeweide.nl 06-51595710
 JO17  VACATURE
jo17@vvdeweide.nl     
 JO15  Bart Noordam jo15@vvdeweide.nl
06-43021959
JO14 Ben Bouwlandjo14@vvdeweide.nl06-53403105
 JO13  Ben Bouwland
jo13@vvdeweide.nl 06-53403105
 JO12  VACATURE jo12@vvdeweide.nl

 JO11  Peter Mijnheer
 Annet Krikken
jo11@vvdeweide.nl 06-20363456
06-45400445
 JO10  Peter Mijnheer
 Annet krikken
jo10@vvdeweide.nl
06-20363456
06-45400445
 JO9  Karin Halmingh
jo9@vvdeweide.nl 06-13849517
 JO8  Karin Halmingh jo8@vvdeweide.nl 06-13849517
 Meisjes-sectie
meisjes-sectie@vvdeweide.nl
 JO6/7  Mirjam van der Sleen
kabouters@vvdeweide.nl 06-53299914

Commissie Voetbal Zaken (CVZ)

 Senioren Bertram van den Berg, Sander Wittering, Henk Botter, Ferry Reys, Robert Eiting
cvz-s@vvdeweide.nl
 Jeugd
VACATURE
cvz-j@vvdeweide.nl
 Vrouwen/meisjes Henk Kroesen cvz-v@vvdeweide.nl

Organisatie overige

 Accommodatiebeheer Eduard Benjamins 06-30338836
 Ledenadministratie Rob Prins         ledenadministratie@vvdeweide.nl
 Contributie Henri de Boer contributie@vvdeweide.nl
 Financiële administratie Roel Blokzijl financieleadministratie@vvdeweide.nl
 Wedstrijdzaken KNVB Henk Baan wedstrijdsecretariaat@vvdeweide.nl
 Veld- Kleedkamer uitgifte Janneke Dijkstra veldindeling@vvdeweide.nl
 Positief Coachen VACATURE positiefcoachen@vvdeweide.nl
 Consul Henk Baan consul@vvdeweide.nl
 Toernooien Robert Riesthuis toernooicommissie@vvdeweide.nl
 Lief & Leed VACATURE liefenleed@vvdeweide.nl
 Fysiotherapeut
Ernst Holwerda 06-50535502
 Kleding Richard Blokzijl kleding@vvdeweide.nl
 Materiaal Marco Linthorst materiaal@vvdeweide.nl
 Coördinatie bestuursleden van dienst Bé Strijker bvd@vvdeweide.nl
 Scheidsrechterzaken Hielko Reitsma scheidsrechterzaken@vvdeweide.nl
 Kantinezaken Arjo Rosendal kantinezaken@vvdeweide.nl
 Sponsorcommissie Tjerk Pothof sponsorzaken@vvdeweide.nl
 Businessclub Klaas v.d. Laan businessclubdeweide@vvdeweide.nl
 Club van 100 Tjerk Pothof clubvan100@vvdeweide.nl
 Activiteitencommissie Erik Buining
ac@vvdeweide.nl
 Vrijwilligerszaken Carla Hagewoud
vrijwilligerszaken@vvdeweide.nl
 VertrouwenspersoonIris Dahleripdahler@gmail.com




v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting