Organisatie

Bestuur

Voorzitter Klaas van der Laan voorzitter@vvdeweide.nl 06-50251747
Secretaris Max Broens secretaris@vvdeweide.nl 06-41891985
Penningmeester Wesley Buning penningmeester@vvdeweide.nl 06-51119938
Kantinezaken en 
Accommodatiezaken

Mark Terpstra

accommodatie@vvdeweide.nl 06-18271067
Jeugdvoetbal algemeen Cor den Hartog jeugdvoetbal@vvdeweide.nl 06-20956916
Jeugdvoetbal technisch VACATURE
Seniorenvoetbal

Bertram van den Berg

seniorenvoetbal@vvdeweide.nl

06-55712526

Sponsorzaken VACATURE

Dames- meisjesvoetbal VACATURE


Communicatie

Redacteur Teletekst Henk Baan teletekst@vvdeweide.nl 06-13035500
Webdesign Martijn Boesenkool info@eyemedia.nl 06-47008300
Webmaster Max Broens webmaster@vvdeweide.nl
Socialmedia
Tom Hooijer & Niek van der Veen
webmaster@vvdeweide.nl


Coordinatie senioren

1e / 2e / 3e Bertram van den Berg seniorenvoetbal@vvdeweide.nl 06-55712526
4e en 5e Wim Hofman


Coördinatie jeugd

Jeugd commissie jeugdcommissie@vvdeweide.nl
Hoofd jeugdopleidingen - Bovenbouw (HJO-B) Gertjan Hoekstra

hjo-b@vvdeweide.nl

Hoofd jeugdopleidingen - Onderbouw (HJO-O) VACATURE

hjo-o@vvdeweide.nl


Organisatorische Jeugd Coördinator Stephanie Arends

ojc@vvdeweide.nl

Scouting Coördinator VACATURE scouting@vvdeweide.nl
Keepertrainer Jeugd Matthijs Meerholz jeugdkeepertrainer@vvdeweide.nl
A-sectie Yoran Duman a-sectie@vvdeweide.nl 06-43417413
B-sectie Herman Paters
b-sectie@vvdeweide.nl 06-51595710
C-sectie Hans Meinardi

c-sectie@vvdeweide.nl

06-21518838
D-sectie Bart Noordam
d-sectie@vvdeweide.nl 06-43021959
E-sectie Ben Bouwland e-sectie@vvdeweide.nl 06-53403105
F-sectie Peter Otten
f-sectie@vvdeweide.nl
Meisjes-sectie VACATURE meisjes-sectie@vvdeweide.nl
Kabouters Mirjam van der Sleen
kabouters@vvdeweide.nl 06-53299914


Commissie Voetbal Zaken (CVZ)

Senioren

Bertram van den Berg, Sander Wittering,

Henk Botter, Ferry Reys, Robert Eiting

cvz-s@vvdeweide.nl

Jeugd

VACATURE

cvz-j@vvdeweide.nl

Vrouwen/meisjes VACATURE

cvz-v@vvdeweide.nl


Coördinatie senioren/vrouwen

Veldvoetbal senioren Bertram van den Berg (a.i.)
seniorenvoetbal@vvdeweide.nl

Vrouwenvoetbal

VACATURE
vrouwenvoetbal@vvdeweide.nl


Organisatie overige

Accommodatiebeheer Eduard Benjamins 06-30338836
Ledenadministratie Rob Prins         ledenadministratie@vvdeweide.nl
Contributie Henri de Boer contributie@vvdeweide.nl
Financiële administratie Roel Blokzijl financieleadministratie@vvdeweide.nl
Wedstrijdzaken KNVB Henk Baan wedstrijdsecretariaat@vvdeweide.nl
Veld- Kleedkamer uitgifte Janneke Dijkstra veldindeling@vvdeweide.nl
Positief Coachen VACATURE positiefcoachen@vvdeweide.nl
Consul Henk Baan consul@vvdeweide.nl
Toernooien Robert Riesthuis toernooicommissie@vvdeweide.nl
Lief & Leed VACATURE liefenleed@vvdeweide.nl
Fysiotherapeut
Ernst Holwerda 06-50535502
Kleding Richard Blokzijl kleding@vvdeweide.nl
Materiaal Marco Linthorst materiaal@vvdeweide.nl
Coordinatie bestuursleden van dienst Bé Strijker bvd@vvdeweide.nl
Scheidsrechterzaken Hielko Reitsma scheidsrechterzaken@vvdeweide.nl
Kantinezaken Arjo Rosendal kantinezaken@vvdeweide.nl
Sponsorcommissie Eduard Botter
sponsorzaken@vvdeweide.nl
Businessclub Klaas v.d. Laan businessclubdeweide@vvdeweide.nl
Club van 100 Hilco Nijmeijer clubvan100@vvdeweide.nl
Activiteitencommissie Erik Buining
ac@vvdeweide.nl
Vrijwilligerszaken Carla Hagewoud
vrijwilligerszaken@vvdeweide.nl




v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361