Organisatie

Bestuur

 Voorzitter Klaas van der Laan voorzitter@vvdeweide.nl 06-50251747
 Secretaris Max Broens secretaris@vvdeweide.nl 06-41891985
 Penningmeester Wesley Buning penningmeester@vvdeweide.nl 06-51119938
 Kantinezaken en 
 Accommodatiezaken

Mark Terpstra

accommodatie@vvdeweide.nl 06-18271067
 Jeugdvoetbal algemeen Cor den Hartog jeugdvoetbal@vvdeweide.nl 06-20956916
 Jeugdvoetbal technisch VACATURE
 Seniorenvoetbal

Bertram van den Berg

seniorenvoetbal@vvdeweide.nl

06-55712526

 Sponsorzaken VACATURE

 Dames- meisjesvoetbal Erwin Kok (a.i.) & Henk Kroesen (a.i.)
vrouwenvoetbal@vvdeweide.nl


Communicatie

 Redacteur Teletekst Henk Baan teletekst@vvdeweide.nl 06-13035500
 Webdesign Martijn Boesenkool info@eyemedia.nl 06-47008300
 Webmaster Peter Dekker & Max Broens webmaster@vvdeweide.nl
 Socialmedia
Tom Hooijer & Niek van der Veen
webmaster@vvdeweide.nl


Coordinatie senioren

 1e / 2e / 3e Bertram van den Berg seniorenvoetbal@vvdeweide.nl 06-55712526
 4e en 5e Wim Hofman


Coördinatie jeugd

Jeugd commissie jeugdcommissie@vvdeweide.nl
 Hoofd jeugdopleidingen - Bovenbouw
 (HJO-B)
Gertjan Hoekstra

hjo-b@vvdeweide.nl

 Hoofd jeugdopleidingen - Onderbouw
 (HJO-O)
Melchior Schoenmakers

hjo-o@vvdeweide.nl


 Organisatorische Jeugd Coördinator VACATURE

ojc@vvdeweide.nl

 Scouting Coördinator Jeroen Velema scouting@vvdeweide.nl 06-55322051
 Keepertrainer Jeugd Bert Elsinga jeugdkeepertrainer@vvdeweide.nl
 JO19 Herman Paters jo19@vvdeweide.nl 06-51595710
 JO17 Hans Meinardi
jo17@vvdeweide.nl 06-21518838
 JO15 Bart Noordam

jo15@vvdeweide.nl

06-43021959
 JO13 Bart Noordam
jo13@vvdeweide.nl 06-43021959
 JO12 Ben Bouwland jo12@vvdeweide.nl
06-53403105
 JO11 Ben Bouwland jo11@vvdeweide.nl 06-53403105
 JO10 Peter Otten jo10@vvdeweide.nl
06-52697626
 JO9 Peter Otten
jo9@vvdeweide.nl 06-52697626
 Meisjes-sectie Erwin Kok (a.i.) & Henk Kroesen (a.i.) meisjes-sectie@vvdeweide.nl
 Kabouters Mirjam van der Sleen
kabouters@vvdeweide.nl 06-53299914


Commissie Voetbal Zaken (CVZ)

 Senioren

Bertram van den Berg, Sander Wittering,
Henk Botter, 
Ferry Reys, 
Robert Eiting

cvz-s@vvdeweide.nl

 Jeugd

VACATURE

cvz-j@vvdeweide.nl

 Vrouwen/meisjes VACATURE

cvz-v@vvdeweide.nl



Organisatie overige

 Accommodatiebeheer Eduard Benjamins 06-30338836
 Ledenadministratie Rob Prins         ledenadministratie@vvdeweide.nl
 Contributie Henri de Boer contributie@vvdeweide.nl
 Financiële administratie Roel Blokzijl financieleadministratie@vvdeweide.nl
 Wedstrijdzaken KNVB Henk Baan wedstrijdsecretariaat@vvdeweide.nl
 Veld- Kleedkamer uitgifte Janneke Dijkstra veldindeling@vvdeweide.nl
 Positief Coachen VACATURE positiefcoachen@vvdeweide.nl
 Consul Henk Baan consul@vvdeweide.nl
 Toernooien Robert Riesthuis toernooicommissie@vvdeweide.nl
 Lief & Leed VACATURE liefenleed@vvdeweide.nl
 Fysiotherapeut
Ernst Holwerda 06-50535502
 Kleding Richard Blokzijl kleding@vvdeweide.nl
 Materiaal Marco Linthorst materiaal@vvdeweide.nl
 Coördinatie bestuursleden van dienst Bé Strijker bvd@vvdeweide.nl
 Scheidsrechterzaken Hielko Reitsma scheidsrechterzaken@vvdeweide.nl
 Kantinezaken Arjo Rosendal kantinezaken@vvdeweide.nl
 Sponsorcommissie Eduard Botter
sponsorzaken@vvdeweide.nl
 Businessclub Klaas v.d. Laan businessclubdeweide@vvdeweide.nl
 Club van 100 Hilco Nijmeijer clubvan100@vvdeweide.nl
 Activiteitencommissie Erik Buining
ac@vvdeweide.nl
 Vrijwilligerszaken Carla Hagewoud
vrijwilligerszaken@vvdeweide.nl




v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361