Zaal Heren 1

5e in poule 3e klasse 03
75e in poule Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 1 1
1e in poule Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 013
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hollandscheveld 119181020168055
2.HODO 218132310862041
3.Noordscheschut 120125311171041
4.HODO 320131616790040
5.De Weide 120911010582028
6.Fit Boys 11982910989026
7.Hollandscheveld 2208210112108026
8.ZZVV 220621274107020
9.HODO 41752107482017
10.Beilen 319401557130012
11.HHCombi 21800185128000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Elim 1110019303
2.zvv Borger 3110013303
3.Zwartemeerse Boys 1110011203
4.HZVV 2110010103
5.Pesse 1110012403
6.Elim 2110015803
7.zvv Grijpskerk 311009203
8.De Heracliden 111009203
9.LTC 511009203
10.WMC 7110011503
11.VVK 4 (zaal)11008303
12.DVC Appingedam 111007303
13.Omlandia 111007303
14.ZZVV 111005103
15.HFC '15 3110010703
16.Hollandscheveld 111007403
17.DKB 211006303
18.Achilles 1894 111006403
19.HFC '15 211006403
20.Potetos 411006403
21.Warffum 211006403
22.DKB 311005303
23.FC Zuidlaren 211004203
24.zvv De Slingerij 311006503
25.REUZ 411005403
26.Futsal Winsum 311004303
27.Real Camaradas 211004303
28.ACV 511003203
29.zvv De Slingerij 111003203
30.Hoogeveen 211001003
31.DOSKO 111005503
32.zvv Borger 211005503
33.CSVC 211005503
34.Gruno 111004403
35.PKC'83 311004403
36.HFC '15 411003303
37.Potetos 911003303
38.ACV 300000000
39.Emmen 100000000
40.LTC 1000000000
41.Tunas 900000000
42.WMC 300000000
43.Tunas 310015500
44.DWS Oosterpoort 210015500
45.SVBO 110015500
46.Gieten 210014400
47.REUZ 110014400
48.DWS Oosterpoort 410013300
49.VVK 3 (zaal)10013300
50.REUZ 210015600
51.WMC 810014500
52.DWS Oosterpoort 110013400
53.Real Camaradas 110013400
54.Exstudiantes Groningen 210012300
55.LTC10012300
56.Noordscheschut 110010100
57.DWS Oosterpoort 710014600
58.De Heracliden 210014600
59.LTC 310014600
60.Noordwolde 210014600
61.DOSKO 310013500
62.Potetos 110012400
63.Nieuw Roden 4100171000
64.LTC 710014700
65.VIOS (O) 110013600
66.Farmsum 110013700
67.zvv De Slingerij 210013700
68.LTC 810011500
69.Potetos 810013800
70.FC Zuidlaren 3100151100
71.Tunas 10100181500
72.HODO 410012900
73.Meedhuizen 210012900
74.VV Opende 110012900
75.De Weide 1100141200
76.Zandpol 1100121100
77.Be Fit 1100111000
78.WMC 5100131300
79.Hollandscheveld 2100131900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Weide 111005403
2.Hoogeveen 310014500

Spelers (10)

Team resultaten

BeiBeiDeWFitHHCHODHODHODHolHolNooZZV
Beilen 21 - 72 - 131 - 93 - 112 - 10
Beilen 30 - 51 - 68 - 42 - 72 - 114 - 10 - 94 - 75 - 73 - 2
De Weide 18 - 04 - 410 - 33 - 26 - 105 - 104 - 72 - 33 - 410 - 3
Fit Boys 112 - 34 - 210 - 45 - 65 - 83 - 53 - 45 - 15 - 2
HHCombi 21 - 84 - 131 - 176 - 145 - 102 - 152 - 301 - 204 - 102 - 8
HODO 24 - 23 - 19 - 44 - 13 - 87 - 36 - 618 - 4
HODO 312 - 47 - 25 - 522 - 26 - 74 - 94 - 58 - 57 - 38 - 3
HODO 47 - 13 - 57 - 321 - 11 - 50 - 42 - 152 - 52 - 41 - 1
Hollandscheveld 19 - 010 - 38 - 729 - 44 - 212 - 811 - 38 - 65 - 36 - 3
Hollandscheveld 28 - 24 - 72 - 818 - 42 - 71 - 53 - 36 - 155 - 51 - 5
Noordscheschut 16 - 13 - 19 - 416 - 13 - 37 - 66 - 34 - 49 - 23 - 2
ZZVV 28 - 31 - 73 - 29 - 12 - 56 - 163 - 14 - 63 - 72 - 2
ACVAchBeFCSVDKBDKBDOSDOSDVCDWSDWSDWSDWSDeHDeHDeWEliEliExsFCZFCZFarFutGieGruHFCHFCHFCHODHZVHolHolHooLTCLTCLTCLTCLTCMeeNieNooNooOmlPKCPesPotPotPotPotREUREUREUReaReaSVBTunTunVIOVVOVVKVVKWMCWMCWMCWarZZVZanZwazvvzvvzvvzvvzvvzvv
ACV 53 - 2
Achilles 1894 1
Be Fit 11 - 10
CSVC 25 - 5 (2
DKB 26 - 3
DKB 3
DOSKO 1
DOSKO 33 - 5
DVC Appingedam 17 - 3
DWS Oosterpoort 1
DWS Oosterpoort 25 - 5 (1
DWS Oosterpoort 4
DWS Oosterpoort 74 - 6
De Heracliden 19 - 2
De Heracliden 2
De Weide 14 - 12
Elim 119 - 3
Elim 2
Exstudiantes Groningen 2
FC Zuidlaren 2
FC Zuidlaren 35 - 11
Farmsum 13 - 7
Futsal Winsum 3
Gieten 2
Gruno 14 - 4 (5
HFC '15 2
HFC '15 310 - 7
HFC '15 43 - 3 (3
HODO 4
HZVV 2
Hollandscheveld 17 - 4
Hollandscheveld 2
Hoogeveen 2
LTC
LTC 34 - 6
LTC 59 - 2
LTC 7
LTC 8
Meedhuizen 2
Nieuw Roden 4
Noordscheschut 10 - 1
Noordwolde 24 - 6
Omlandia 1
PKC'83 34 - 4 (5
Pesse 1
Potetos 12 - 4
Potetos 4
Potetos 8
Potetos 93 - 3 (3
REUZ 1
REUZ 2
REUZ 45 - 4
Real Camaradas 13 - 4
Real Camaradas 24 - 3
SVBO 1
Tunas 108 - 15
Tunas 35 - 5 (5
VIOS (O) 1
VV Opende 12 - 9
VVK 3 (zaal)
VVK 4 (zaal)8 - 3
WMC 5
WMC 7
WMC 8
Warffum 26 - 4
ZZVV 15 - 1
Zandpol 1
Zwartemeerse Boys 111 - 2
zvv Borger 2
zvv Borger 313 - 3
zvv De Slingerij 13 - 2
zvv De Slingerij 2
zvv De Slingerij 36 - 5
zvv Grijpskerk 3
DeWHoo
De Weide 15 - 4
Hoogeveen 3