Zaterdag 16 maart
De Weide JO6
De Weide JO7
Thuis
16-03-2024 09:00
Veld: VELD2B
Nr. 18338736
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 2. Kleedkamer uit: Kleedkamer 5.
1
Be Quick '28 1
Thuis
16-03-2024 15:00
Veld: VELD1
Nr. 13490CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 1. Kleedkamer uit: Kleedkamer 4.
Scheidsrechters: Treur, Dick (Assistent-scheidsrechter), Venema, Peter (Assistent-scheidsrechter)
2
Groen Geel 2
Thuis
16-03-2024 12:30
Veld: VELD1
Nr. 16459CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 2. Kleedkamer uit: Kleedkamer 5.
3
Fit Boys 2
Thuis
16-03-2024 12:30
Veld: VELD5
Nr. 16546CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 3. Kleedkamer uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: Terpstra, Rick (Assistent-scheidsrechter)
4
SVV'04 5
Thuis
16-03-2024 14:30
Veld: VELD5
Nr. 17633CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 9. Kleedkamer uit: Kleedkamer 10.
FC Meppel 4
5
Uit
16-03-2024 15:00
veld 10 FC Meppel
Nr. 18070CO
Sportpark Ezinge
Twedo 2
6
Uit
16-03-2024 14:00
veld 4
Nr. 22195CO
Sportpark Veenoord
VR2
HODO VR1
Thuis
16-03-2024 14:30
Veld: VELD2
Nr. 49897CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 13. Kleedkamer uit: Kleedkamer 14.
MO13-1
Blauw Wit '34 MO13-1
Thuis
16-03-2024 10:30
Veld: VELD2
Nr. 106837CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 13. Kleedkamer uit: Kleedkamer 14.
FC Klazienaveen JO19-1
JO19-1
Uit
16-03-2024 12:00
Veld 4
Nr. 95048CO
Sportpark de Planeet
JO19-2
Gomos JO19-1
Thuis
16-03-2024 14:30
Veld: VELD4
Nr. 100309CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 11. Kleedkamer uit: Kleedkamer 12.
JO19-3
Stadskanaal JO19-2
Thuis
16-03-2024 12:30
Veld: VELD4
Nr. 95088CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 7. Kleedkamer uit: Kleedkamer 8.
SJO FC Dalfsen JO17-1
JO17-1
Uit
16-03-2024 12:30
veld D
Nr. 121324CO
Sportpark Gerner
SJO Triville JO17-1JM
JO17-2
Uit
16-03-2024 10:30
veld 2
Nr. 111272CO
Scheidsrechters: Baalen, Steef van (Scheidsrechter), Sportpark De Wijk
Steenwijkerwold JO17-2
JO17-3
Uit
16-03-2024 11:30
veld 3
Nr. 103640CO
Sportpark Steenwijkwold
Alcides JO15-1
JO15-1
Uit
16-03-2024 11:30
veld 1 Alcides
Nr. 104042CO
Sportpark Ezinge
JO15-2
Hoogeveen JO15-2JM
Thuis
16-03-2024 09:00
Veld: VELD3
Nr. 99390CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 7. Kleedkamer uit: Kleedkamer 8.
Fit Boys JO15-1
JO15-3
Uit
16-03-2024 10:45
veld 2
Nr. 100215CO
Sportpark Noordwest
SJO JVZ JO15-2
JO15-4
Uit
16-03-2024 10:30
veld 4
Nr. 103769CO
Sportpark Woltingeslag
JO15-5
Hoogeveen JO15-3JM
Thuis
16-03-2024 09:00
Veld: VELD4
Nr. 103814CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 3. Kleedkamer uit: Kleedkamer 6.
JO14-1
d' Olde Veste'54 JO14-1
Thuis
16-03-2024 10:30
Veld: VELD1
Nr. 109078CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 1. Kleedkamer uit: Kleedkamer 4.
Scheidsrechters: Bruins, William (Assistent-scheidsrechter)
d' Olde Veste'54 JO13-1JM
JO13-1
Uit
16-03-2024 10:40
veld 1
Nr. 102004CO
Sportpark Olde Veste
SJO VCG/SCN JO13-1JM
JO13-2
Uit
16-03-2024 09:30
veld 1
Nr. 92341CO
Sportpark De Heidepol
LEO (Loon) JO13-3JM
JO13-3
Uit
16-03-2024 12:00
veld 3 GV
Nr. 92493CO
Sportpark Marsdiek
Dwingeloo JO12-1JM
JO12-1
Uit
16-03-2024 10:30
veld 1 A
Nr. 99294CO
Sportpark Hulsebosch
SJO JVZ JO12-2
JO12-2
Uit
16-03-2024 09:00
veld 2 B
Nr. 95717CO
Sportpark Woltingeslag
Noordscheschut JO11-1JM
JO11-1
Uit
16-03-2024 09:00
veld 2 A
Nr. 98453CO
Sportpark De Meulewieke
JO11-2
Hoogeveen JO11-2JM
Thuis
16-03-2024 10:30
Veld: VELD3A
Nr. 110711CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 11. Kleedkamer uit: Kleedkamer 12.
JO11-3
SJO Dalen/DSC JO11-2
Thuis
16-03-2024 09:00
Veld: VELD1A
Nr. 98870CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 1. Kleedkamer uit: Kleedkamer 4.
Ruinerwold JO10-1
JO10-1
Uit
16-03-2024 10:15
veld 1 A1
Nr. 91376CO
Scheidsrechters: Jonge, Adrie de (Spelbegeleider), Sportpark Ruinerwold
HZVV JO10-3
JO10-2
Uit
16-03-2024 11:00
veld 6 A2
Nr. 91444CO
Sportpark Bentinckspark
JO10-3
SJO JVZ JO10-2
Thuis
16-03-2024 10:15
Veld: VELD5B1
Nr. 91456CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 9A. Kleedkamer uit: Kleedkamer 10B.
JO10-5
HZVV JO10-5
Thuis
16-03-2024 09:00
Veld: VELD5B2
Nr. 101098CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 11A. Kleedkamer uit: Kleedkamer 12A.
JO10-6
VKW JO10-4JM
Thuis
16-03-2024 10:15
Veld: VELD5B2
Nr. 104465CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 9A. Kleedkamer uit: Kleedkamer 10B.
JO9-1
Hoogeveen JO9-1JM
Thuis
16-03-2024 10:00
Veld: VELD5A1
Nr. 97048CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 2B. Kleedkamer uit: Kleedkamer 5B.
Staphorst JO9-1JM
JO9-2
Uit
16-03-2024 10:30
veld 3 A1
Nr. 109389CO
Sportpark het Noorderslag
JO9-3
Ruinen JO9-2
Thuis
16-03-2024 09:00
Veld: VELD5A1
Nr. 97404CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 9A. Kleedkamer uit: Kleedkamer 10B.
JO9-4
SJO JVZ JO9-3
Thuis
16-03-2024 09:00
Veld: VELD5A2
Nr. 90141CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 9A. Kleedkamer uit: Kleedkamer 10B.
JO9-5
Ruinerwold JO9-4JM
Thuis
16-03-2024 09:00
Veld: VELD5B1
Nr. 107507CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 11B. Kleedkamer uit: Kleedkamer 12B.
SVBO JO8-2
JO8-1
Uit
16-03-2024 09:00
Veld 1 B1
Nr. 109826CO
Sportpark SVBO a/d Parkstraat
SJO JVZ JO8-2
JO8-2
Uit
16-03-2024 09:00
veld 1 B1
Nr. 103115CO
Sportpark Woltingeslag
JO8-3
SJO HH'97 JO8-3JM
Thuis
16-03-2024 10:00
Veld: VELD5A2
Nr. 99067CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 2A. Kleedkamer uit: Kleedkamer 5A.
Hoogeveen JO8-3
JO8-4
Uit
16-03-2024 09:15
veld 8 A2
Nr. 99085CO
Sportpark Bentinckspark
SJO FC Meerdijk JO8-2JM
JO8-5
Uit
16-03-2024 11:00
veld 6 B1
Nr. 95651CO
Sportpark Meerdijk Noord