JO19-3

7e in poule 3e klasse (3e fase) 3
5e in poule 3e klasse (2e fase) 10
4e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Donderdag 6 juni
1
SJO Dalen/DSC JO19-2
3
De Weide JO19-3
Dinsdag 4 juni
6
De Weide JO19-3
2
Valthermond JO19-1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Stadskanaal JO19-2119024216027
2.KSC JO19-1JM118036626024
3.LEO (Loon) JO19-2107213823023
4.SJO NKvvProtos JO19-1JM116233827020
5.Valthermond JO19-1115152827016
6.SVBO JO19-2105053822015
7.De Weide JO19-3114342339015
8.HZVV JO19-3114252342014
9.DZOH JO19-3113262740011
10.SJS JO19-2113171928010
11.SJO HH'97 JO19-29207163806
12.SJO Dalen/DSC JO19-211119144404
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Fit Boys JO19-15500227015
2.HZVV JO19-363121715010
3.DZOH JO19-35212131207
4.SJO NKvvProtos JO19-1JM4112101104
5.De Weide JO19-35113132204
6.SJO HH'97 JO19-231028903
7.SJO Dalen/DSC JO19-2410391603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ST Pesse/Wijster JO19-16510345016
2.ST FC Meppel/Alcides JO19-465012510015
3.SJO NKvvProtos JO19-1JM63212817011
4.De Weide JO19-363121122010
5.SJO HH'97 JO19-26114132604
6.HZVV JO19-36024102302
7.SJO Dalen/DSC JO19-2601582601

Teambegeleiders (2)

Spelers (9)

Team resultaten

DZODeWHZVKSCLEOSJOSJOSJOSJSSVBStaVal
DZOH JO19-33 - 03 - 72 - 32 - 11 - 83 - 3
De Weide JO19-31 - 146 - 42 - 20 - 46 - 2
HZVV JO19-34 - 31 - 16 - 33 - 21 - 4
KSC JO19-1JM13 - 02 - 48 - 23 - 11 - 34 - 3
LEO (Loon) JO19-23 - 33 - 18 - 26 - 43 - 2
SJO Dalen/DSC JO19-21 - 32 - 71 - 10 - 62 - 51 - 3
SJO HH'97 JO19-25 - 41 - 22 - 02 - 60 - 8
SJO NKvvProtos JO19-1JM6 - 22 - 26 - 05 - 15 - 16 - 5
SJS JO19-20 - 11 - 11 - 33 - 12 - 1
SVBO JO19-26 - 16 - 14 - 21 - 34 - 0
Stadskanaal JO19-24 - 14 - 31 - 23 - 13 - 1
Valthermond JO19-13 - 41 - 40 - 22 - 12 - 1
DZODeWFitHZVSJOSJOSJO
DZOH JO19-30 - 13 - 3
De Weide JO19-30 - 3 - 3 - 2
Fit Boys JO19-19 - 45 - 03 - 2
HZVV JO19-34 - 13 - 35 - 13 - 2
SJO Dalen/DSC JO19-24 - 61 - 4
SJO HH'97 JO19-2 - 5 - 3 - 1 - 3
SJO NKvvProtos JO19-1JM3 - 2 - -
DeWHZVHooSJOSJOSJOSTFSTP
De Weide JO19-32 - 13 - 31 - 3
HZVV JO19-30 - 13 - 33 - 6
Hoogeveen JO19-23 - 0
SJO Dalen/DSC JO19-21 - 13 - 60 - 71 - 4
SJO HH'97 JO19-22 - 31 - 50 - 5
SJO NKvvProtos JO19-1JM6 - 27 - 13 - 53 - 3
ST FC Meppel/Alcides JO19-45 - 30 - 2
ST Pesse/Wijster JO19-113 - 17 - 0