JO19-3

9e in poule 3e klasse (3e fase) 3
5e in poule 3e klasse (2e fase) 10
4e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 6 april
2
SJO NKvvProtos JO19-1JM
2
HZVV JO19-3
2
SJO Dalen/DSC JO19-2
5
Stadskanaal JO19-2
Zaterdag 30 maart
1
De Weide JO19-3
14
KSC JO19-1JM
1
HZVV JO19-3
4
Valthermond JO19-1

Wedstrijdschema

SJS JO19-2
JO19-3
Uit
13-04-2024 10:30
veld 1
Nr. 95124CO
Sportpark Julianastraat
SVBO JO19-2
JO19-3
Uit
20-04-2024 14:30
Veld 3
Nr. 95112CO
Sportpark SVBO a/d Parkstraat
SJO Dalen/DSC JO19-2
JO19-3
Uit
11-05-2024 14:30
veld 2
Nr. 95095CO
Sportpark 't Grootveld
JO19-3
SJO NKvvProtos JO19-1JM
Thuis
18-05-2024 14:30
Veld: VELD3
Nr. 95090CO
JO19-3
Valthermond JO19-1
Thuis
01-06-2024 12:30
Veld: VELD4
Nr. 95091CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 7. Kleedkamer uit: Kleedkamer 8.
Scheidsrechters: Rutze, Ferdinand (Assistent-scheidsrechter)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Stadskanaal JO19-27601238018
2.KSC JO19-1JM54012910012
3.DZOH JO19-363121313010
4.SJO NKvvProtos JO19-1JM73132319010
5.Valthermond JO19-15302171009
6.SVBO JO19-2630320909
7.LEO (Loon) JO19-25221191408
8.HZVV JO19-37223122008
9.De Weide JO19-36213102707
10.SJS JO19-252037906
11.SJO Dalen/DSC JO19-2711582904
12.SJO HH'97 JO19-2610572003
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Fit Boys JO19-15500227015
2.HZVV JO19-363121715010
3.DZOH JO19-35212131207
4.SJO NKvvProtos JO19-1JM4112101104
5.De Weide JO19-35113132204
6.SJO HH'97 JO19-231028903
7.SJO Dalen/DSC JO19-2410391603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ST Pesse/Wijster JO19-16510345016
2.ST FC Meppel/Alcides JO19-465012510015
3.SJO NKvvProtos JO19-1JM63212817011
4.De Weide JO19-363121122010
5.SJO HH'97 JO19-26114132604
6.HZVV JO19-36024102302
7.SJO Dalen/DSC JO19-2601582601

Teambegeleiders (2)

Spelers (9)

Team resultaten

DZODeWHZVKSCLEOSJOSJOSJOSJSSVBStaVal
DZOH JO19-33 - 02 - 32 - 1
De Weide JO19-31 - 146 - 40 - 4
HZVV JO19-31 - 13 - 21 - 4
KSC JO19-1JM3 - 11 - 3
LEO (Loon) JO19-23 - 38 - 23 - 2
SJO Dalen/DSC JO19-22 - 71 - 10 - 62 - 5
SJO HH'97 JO19-21 - 22 - 00 - 8
SJO NKvvProtos JO19-1JM6 - 22 - 26 - 05 - 1
SJS JO19-20 - 11 - 32 - 1
SVBO JO19-26 - 11 - 34 - 0
Stadskanaal JO19-24 - 13 - 13 - 1
Valthermond JO19-13 - 42 - 1
DZODeWFitHZVSJOSJOSJO
DZOH JO19-30 - 13 - 3
De Weide JO19-30 - 3 - 3 - 2
Fit Boys JO19-19 - 45 - 03 - 2
HZVV JO19-34 - 13 - 35 - 13 - 2
SJO Dalen/DSC JO19-24 - 61 - 4
SJO HH'97 JO19-2 - 5 - 3 - 1 - 3
SJO NKvvProtos JO19-1JM3 - 2 - -
DeWHZVHooSJOSJOSJOSTFSTP
De Weide JO19-32 - 13 - 31 - 3
HZVV JO19-30 - 13 - 33 - 6
Hoogeveen JO19-23 - 0
SJO Dalen/DSC JO19-21 - 13 - 60 - 71 - 4
SJO HH'97 JO19-22 - 31 - 50 - 5
SJO NKvvProtos JO19-1JM6 - 27 - 13 - 53 - 3
ST FC Meppel/Alcides JO19-45 - 30 - 2
ST Pesse/Wijster JO19-113 - 17 - 0