JO17-2

8e in poule 1e klasse (3e fase) 1
1e in poule 2e klasse (2e fase) 04
2e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 6 april
1
Twedo JO17-1
3
FC Meppel JO17-1
0
SJO Triville JO17-1JM
4
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO17-1
2
Musselkanaal JO17-1
7
De Weide JO17-2JM
2
SJO Dalen/DSC JO17-1JM
3
Beilen JO17-1
3
SJO FC Coevorden JO17-1
0
Onstwedder Boys JO17-1JM
Zaterdag 30 maart
6
SJO Triville JO17-1JM
2
CEC JO17-1
5
Beilen JO17-1
3
De Weide JO17-2JM

Wedstrijdschema

JO17-2
CEC JO17-1
Thuis
13-04-2024 12:30
Veld: VELD2
Nr. 111275CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 7. Kleedkamer uit: Kleedkamer 8.
Scheidsrechters: Drent, Edwin (Scheidsrechter)
JO17-2
Onstwedder Boys JO17-1JM
Thuis
20-04-2024 10:30
Veld: VELD4
Nr. 111276CO
SJO Triville JO17-1JM
JO17-2
Uit
25-04-2024 19:30
veld 1
Nr. 111272CO
Scheidsrechters: Compagner, Hendrik Jan (Scheidsrechter), Sportpark Vitesse
JO17-2
FC Meppel JO17-1
Thuis
11-05-2024 10:30
Veld: VELD4
Nr. 111277CO
Hoogeveen JO17-1
JO17-2
Uit
18-05-2024 10:45
veld 9
Nr. 111278CO
Sportpark Bentinckspark

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SJO FC Coevorden JO17-16600237018
2.ST Hoogeveen/Tiendeveen JO17-16510213016
3.FC Meppel JO17-175021911015
4.Twedo JO17-174121713013
5.Beilen JO17-15302121109
6.Onstwedder Boys JO17-1JM42026806
7.Borger JO17-1520381406
8.De Weide JO17-2JM6204181906
9.SJO Triville JO17-1JM4103101603
10.CEC JO17-1510461803
11.Musselkanaal JO17-1501441401
12.SJO Dalen/DSC JO17-1JM601551501
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Weide JO17-2JM65012811015
2.Noordscheschut JO17-1JM430114909
3.HZVV JO17-25221261108
4.FC Meppel JO17-25212201607
5.ST Ruinerwold/Ruinen JO17-16213182807
6.Dwingeloo JO17-131115404
7.M.S.C. JO17-16114121804
8.Alcides JO17-2300343000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SC Genemuiden JO17-26501337015
2.De Weide JO17-2JM64112915013
3.HZVV JO17-264111912013
4.FC Meppel JO17-263121323010
5.Alcides JO17-2611482304
6.ST Ruinerwold/Ruinen JO17-16033152303
7.Rouveen SC JO17-1JM6015102401

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

BeiBorCECDeWFCMMusOnsSJOSJOSJOSTHTwe
Beilen JO17-13 - 15 - 31 - 3
Borger JO17-10 - 23 - 1
CEC JO17-11 - 41 - 4
De Weide JO17-2JM3 - 41 - 32 - 4
FC Meppel JO17-12 - 03 - 45 - 1
Musselkanaal JO17-10 - 22 - 70 - 0
Onstwedder Boys JO17-1JM1 - 0
SJO Dalen/DSC JO17-1JM2 - 31 - 21 - 4
SJO FC Coevorden JO17-14 - 03 - 04 - 2
SJO Triville JO17-1JM6 - 23 - 50 - 4
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO17-15 - 04 - 01 - 1
Twedo JO17-11 - 32 - 12 - 15 - 1
AlcDeWDwiFCMHZVMSCNooSTR
Alcides JO17-22 - 80 - 172 - 5
De Weide JO17-2JM - 1 - 05 - 23 - 4
Dwingeloo JO17-1 - - 2 - 0
FC Meppel JO17-22 - 51 - 3 -
HZVV JO17-21 - 14 - 4
M.S.C. JO17-12 - 42 - 5
Noordscheschut JO17-1JM - - 1 - 24 - 2
ST Ruinerwold/Ruinen JO17-11 - 103 - 35 - 82 - 1
AlcDeWFCMHZVRouSCGSTRSta
Alcides JO17-22 - 42 - 00 - 91 - 1
De Weide JO17-2JM6 - 19 - 03 - 3
FC Meppel JO17-23 - 23 - 25 - 4
HZVV JO17-22 - 41 - 16 - 34 - 1
Rouveen SC JO17-1JM2 - 60 - 4
SC Genemuiden JO17-27 - 15 - 11 - 29 - 0
ST Ruinerwold/Ruinen JO17-13 - 33 - 78 - 2
Staphorst JO17-10 - 80 - 4