JO15-3

11e in poule 3e klasse (3e fase) 4
1e in poule 3e klasse (2e fase) 03
1e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 12
25e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 3 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
10
LEO (Loon) JO15-2
1
ST Ruinerwold/Ruinen JO15-2
3
De Weide JO15-3JM
3
ACV JO15-4
Zaterdag 18 mei
3
Smilde'94 JO15-1
2
Staphorst JO15-2
5
SJO HUC'21 JO15-1JM
1
Fit Boys JO15-1
1
Pesse JO15-1JM
1
De Weide JO15-3JM
10
ST Ruinerwold/Ruinen JO15-2
5
ACV JO15-4
1
SJO Triville JO15-2JM
3
Achilles 1894 JO15-2
Woensdag 15 mei
3
Fit Boys JO15-1
5
Smilde'94 JO15-1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Smilde'94 JO15-11110105315031
2.SJO HUC'21 JO15-1JM107125115022
3.Hoogeveen JO15-4JM106135639019
4.Staphorst JO15-2116053526018
5.Fit Boys JO15-1116054242018
6.Achilles 1894 JO15-2116053241018
7.LEO (Loon) JO15-2104422716016
8.ST Ruinerwold/Ruinen JO15-2115066045015
9.Pesse JO15-1JM113352130012
10.SJO Triville JO15-2JM11218253307
11.De Weide JO15-3JM11128176505
12.ACV JO15-410037257703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Weide JO15-2JM5500284015
2.Noordscheschut JO15-1JM64022718012
3.Raptim, JO15-2JM4301141509
4.Pesse JO15-1JM5302161409
5.Hoogeveen JO15-4JM5212162207
6.SJO VCG/SCN JO15-16123171805
7.De Weide JO15-3JM4013122201
8.SJO NKvvProtos JO15-1JM500562300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Weide JO15-3JM65103514016
2.Hoogeveen JO15-4JM65015527015
3.De Weide JO15-464023916012
4.SJO HH'97 JO15-263123710010
5.SJO JVZ JO15-26204143606
6.HZVV JO15-36105233303
7.HZVV JO15-4600647100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SJO FC Coevorden JO15-2JM110013203
2.Gorredijk JO15-1110011003
3.Fc. Grootegast JO15-111008003
4.ST Ruinerwold/Ruinen JO15-211008303
5.VHK JO15-111005003
6.Drachtster Boys JO15-311004203
7.HS'88 JO15-211004203
8.Lycurgus JO15-2JM11004203
9.Scharnegoutum'70 JO15-111004203
10.LTC JO15-311003103
11.Nieuw Buinen JO15-111002103
12.Ropta Boys JO15-111002103
13.CEC JO15-111001003
14.Musselkanaal JO15-110011200
15.ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO15-1JM10011200
16.SJO Dalen/DSC JO15-2JM10010100
17.DVC Appingedam JO15-310012400
18.LAC Frisia 1883 JO15-210012400
19.ST SDS/Nijland JO15-110012400
20.Velocitas 1897 JO15-210012400
21.SJO ZVC '14 JO15-1JM10011300
22.SJO VIDOSA JO15-110013800
23.Wolvega FC JO15-2JM10010500
24.HFC '15 JO15-210010800
25.De Weide JO15-3JM100121300
26.V.V. Heerenveen JO15-3100101100

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

ACVAchDeWFitHooLEOPesSJOSJOSTRSmiSta
ACV JO15-41 - 148 - 82 - 32 - 20 - 8
Achilles 1894 JO15-21 - 01 - 32 - 14 - 60 - 130 - 6
De Weide JO15-3JM3 - 31 - 100 - 123 - 22 - 6
Fit Boys JO15-18 - 26 - 42 - 11 - 53 - 55 - 3
Hoogeveen JO15-4JM7 - 29 - 71 - 55 - 1
LEO (Loon) JO15-24 - 34 - 11 - 110 - 11 - 10 - 2
Pesse JO15-1JM1 - 11 - 40 - 81 - 08 - 10 - 3
SJO HUC'21 JO15-1JM2 - 35 - 18 - 11 - 16 - 1
SJO Triville JO15-2JM1 - 33 - 52 - 21 - 51 - 4
ST Ruinerwold/Ruinen JO15-210 - 517 - 03 - 53 - 51 - 5
Smilde'94 JO15-114 - 13 - 04 - 15 - 33 - 2
Staphorst JO15-27 - 11 - 22 - 104 - 00 - 13 - 1
DeWDeWHooNooPesRapSJOSJO
De Weide JO15-2JM - 8 - 07 - 0
De Weide JO15-3JM - 1 - 82 - 4 -
Hoogeveen JO15-4JM - 2 - 65 - 42 - 2
Noordscheschut JO15-1JM3 - 55 - 35 - 2
Pesse JO15-1JM0 - 45 - 45 - 02 - 1
Raptim, JO15-2JM8 - 4 - - 2 - 1
SJO NKvvProtos JO15-1JM2 - 3 - 0 - 6
SJO VCG/SCN JO15-11 - 45 - 5 -
BarDeWDeWHZVHZVHooSJOSJO
Bargeres JO15-2G5 - 31 - 4
De Weide JO15-3JM13 - 10 - 07 - 2
De Weide JO15-46 - 50 - 15 - 1
HZVV JO15-34 - 60 - 1213 - 05 - 6
HZVV JO15-40 - 100 - 122 - 131 - 5
Hoogeveen JO15-4JM5 - 37 - 811 - 6
SJO HH'97 JO15-23 - 46 - 015 - 03 - 6
SJO JVZ JO15-23 - 13 - 120 - 10
CECDVCDeWDraFcGGorHFCHS'LACLTCLycMusNieRopSJOSJOSJOSJOSTRSTSSTSSchVVHVHKVelWol
CEC JO15-1
DVC Appingedam JO15-3
De Weide JO15-3JM
Drachtster Boys JO15-34 - 2
Fc. Grootegast JO15-18 - 0
Gorredijk JO15-1
HFC '15 JO15-2
HS'88 JO15-24 - 2
LAC Frisia 1883 JO15-2
LTC JO15-33 - 1
Lycurgus JO15-2JM
Musselkanaal JO15-11 - 2
Nieuw Buinen JO15-1
Ropta Boys JO15-12 - 1
SJO Dalen/DSC JO15-2JM0 - 1
SJO FC Coevorden JO15-2JM13 - 2
SJO VIDOSA JO15-13 - 8
SJO ZVC '14 JO15-1JM
ST Ruinerwold/Ruinen JO15-2
ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO15-1JM
ST SDS/Nijland JO15-12 - 4
Scharnegoutum'70 JO15-1
V.V. Heerenveen JO15-30 - 11
VHK JO15-15 - 0
Velocitas 1897 JO15-22 - 4
Wolvega FC JO15-2JM