Heren 2

8e in poule 1e klasse B
6e in poule 1e klasse B (periode 1)
8e in poule 1e klasse B (periode 2)
2e in poule 1e klasse B (periode 3)
2e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 1 01
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 2 maart
4
Noordscheschut 2
0
VEV'67 3
1
SV Bedum 2
3
Hoogezand 2
4
Gorecht 2
1
Groen Geel 2
6
FC Meppel 2
0
De Weide 2
3
ZZVV 2
4
Achilles 1894 2
8
The Knickerbockers 3
0
Mamio 2
Zaterdag 24 februari
0
Mamio 2
4
Hoogezand 2

Wedstrijdschema

2
The Knickerbockers 3
Thuis
09-03-2024 12:30
Veld: VELD5
Nr. 15976CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 2. Kleedkamer uit: Kleedkamer 5.
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Scheidsrechter)
2
Groen Geel 2
Thuis
16-03-2024 12:30
Veld: VELD1
Nr. 16459CO
Kleedkamer thuis: Kleedkamer 2. Kleedkamer uit: Kleedkamer 5.
VEV'67 3
2
Uit
23-03-2024 15:00
veld 3
Nr. 16539CO
Sportpark Oostindie
VEV'67 3
2
Uit
23-03-2024 15:00
veld 3
Nr. 16539CO
Sportpark Oostindie

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Meppel 21411034214033
2.Hoogezand 21410224112032
3.Achilles 1894 2148333525027
4.The Knickerbockers 3148154020025
5.ZZVV 2146263231020
6.Noordscheschut 2146172122019
7.Groen Geel 2145452123019
8.De Weide 2145362428018
9.Gorecht 2145362327018
10.SV Bedum 2145182024016
11.VEV'67 3144282138014
12.Mamio 2140014126800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.The Knickerbockers 386112510019
2.FC Meppel 28602249018
3.Hoogezand 28422226014
4.Achilles 1894 284222013014
5.Groen Geel 283321311012
6.De Weide 283231315011
7.VEV'67 383231421011
8.ZZVV 283141617010
9.Noordscheschut 283141318010
10.Gorecht 28233141409
11.SV Bedum 2821591507
12.Mamio 2800864000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoogezand 26600196018
2.FC Meppel 26501185015
3.Achilles 1894 264111512013
4.ZZVV 263121614010
5.Noordscheschut 263038409
6.SV Bedum 2630311909
7.Gorecht 2630391309
8.De Weide 26213111307
9.Groen Geel 2621381207
10.The Knickerbockers 36204151006
11.VEV'67 3610571703
12.Mamio 2600662800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Achilles 1894 200000000
2.De Weide 200000000
3.FC Meppel 200000000
4.Gorecht 200000000
5.Groen Geel 200000000
6.Hoogezand 200000000
7.Mamio 200000000
8.Noordscheschut 200000000
9.SV Bedum 200000000
10.The Knickerbockers 300000000
11.VEV'67 300000000
12.ZZVV 200000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DZOH 2330019309
2.De Weide 231117604
3.Drenthina 231023903
4.Valthermond 2301241501

Spelers (17)

Team resultaten

AchDeWFCMGorGroHooMamNooSVBTheVEVZZV
Achilles 1894 22 - 12 - 21 - 24 - 35 - 12 - 32 - 4
De Weide 21 - 11 - 32 - 12 - 11 - 41 - 1
FC Meppel 26 - 04 - 11 - 22 - 14 - 13 - 22 - 0
Gorecht 22 - 21 - 40 - 44 - 11 - 04 - 00 - 0
Groen Geel 21 - 12 - 10 - 12 - 12 - 11 - 1
Hoogezand 21 - 21 - 19 - 04 - 03 - 13 - 14 - 2
Mamio 21 - 52 - 71 - 40 - 40 - 31 - 80 - 3
Noordscheschut 21 - 00 - 11 - 31 - 13 - 12 - 12 - 04 - 0
SV Bedum 20 - 12 - 11 - 22 - 01 - 31 - 22 - 01 - 5
The Knickerbockers 31 - 23 - 11 - 25 - 12 - 18 - 02 - 2
VEV'67 31 - 20 - 73 - 33 - 10 - 32 - 1
ZZVV 23 - 43 - 22 - 10 - 44 - 12 - 30 - 45 - 2
DZODeWDreVal
DZOH 27 - 0
De Weide 22 - 3
Drenthina 20 - 23 - 0
Valthermond 21 - 93 - 3