Heren 1

7e in poule 3e klasse D
5e in poule 3e klasse D (periode 1)
10e in poule 3e klasse D (periode 2)
24e in poule Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 3e ronde KO
10e in poule Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 2e ronde KO Regio 3
8e in poule Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 3
1e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 03
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Meppel 12417346623054
2.Be Quick '28 12416356434051
3.Vitesse'63 12415455938049
4.ASC '62 12415365430048
5.SC Rouveen 12414465026046
6.F.C. Ommen 12410773928037
7.De Weide 124102124643032
8.SVM 12495103634032
9.DESZ 12486103735030
10.Elim 12456134173021
11.FC Klazienaveen 12462163471020
12.DVC Dedemsvaart 12453163468018
13.DKB 1240420207704
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Be Quick '28 1128223212026
2.FC Meppel 1128133413025
3.SC Rouveen 1127233117023
4.Vitesse'63 1127232823023
5.De Weide 1127052317021
6.ASC '62 1126242719020
7.DESZ 1125342214018
8.F.C. Ommen 1125342016018
9.SVM 1125341815018
10.FC Klazienaveen 1123271335011
11.Elim 112237204409
12.DVC Dedemsvaart 112228173308
13.DKB 1120111123901
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Meppel 1129213210029
2.ASC '62 1129122711028
3.Vitesse'63 1128223115026
4.Be Quick '28 1128133222025
5.SC Rouveen 112723199023
6.F.C. Ommen 1125431912019
7.SVM 1124261819014
8.DESZ 1123361521012
9.Elim 1123362129012
10.De Weide 1123272326011
11.DVC Dedemsvaart 1123181735010
12.FC Klazienaveen 112309213609
13.DKB 11203983803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje Nassau 111005003
2.Be Quick D 111006303
3.Gorecht 111005203
4.DZOH 111004103
5.FC Meppel 111004103
6.ONS Sneek 111002003
7.Germanicus 111004303
8.Rolder Boys 111003203
9.Broekster Boys 111002103
10.Peize 111002103
11.SVBO 111002103
12.Wildervank 111002203
13.Leovardia 111002203
14.Blauw Wit '34 111001103
15.PKC'83 111001103
16.LSC 1890 110012200
17.S.C. Stiens 110012200
18.Be Quick 1887 110011100
19.Hardegarijp 110011100
20.Drachten 110013400
21.Flevo Boys 110012300
22.Jubbega 110011200
23.VEV'67 110011200
24.De Weide 110011200
25.Noordster 110010200
26.Dalen 110013600
27.Vitesse'63 110012500
28.GRC Groningen 110011400
29.Helpman 110011400
30.LAC Frisia 1883 110010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.d' Olde Veste'54 111009003
2.FC Meppel 111006003
3.Vitesse'63 111005003
4.Flevo Boys 111005103
5.DZOH 111004103
6.SVBO 111004203
7.Rolder Boys 111002003
8.Dalen 111004303
9.Germanicus 111002103
10.De Weide 111001103
11.FC Assen 110011100
12.CVVO 110013400
13.ZZVV 110011200
14.Alcides 110012400
15.Annen 110010200
16.Drenthina 110011400
17.HZVV 110011500
18.Titan 110010500
19.Creil-Bant 110010600
20.Achilles 1894 110010900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Meppel 1110010003
2.Flevo Boys 1110010103
3.Germanicus 111007103
4.Vitesse'63 111007203
5.Achilles 1894 111005003
6.Dalen 111005003
7.DZOH 111005003
8.De Weide 111005103
9.Creil-Bant 111004003
10.ONR 111004003
11.ZZVV 111004003
12.Drenthina 111004103
13.HZVV 111004103
14.Alcides 111004203
15.Annen 111003103
16.Rolder Boys 111004303
17.FC Assen 111003203
18.Titan 111003203
19.Actief 111002103
20.Peize 111002103
21.d' Olde Veste'54 111001003
22.SVBO 111002203
23.SC Emmeloord 110012200
24.SC Genemuiden 210013400
25.FC Klazienaveen 110012300
26.Ruinen 110012300
27.ACV 210011200
28.Wacker 110011200
29.Nieuw Buinen 110010100
30.vv Sweel 110012400
31.Gieten 110011300
32.SC Rouveen 110011400
33.Urk 210011400
34.Pesse 110011500
35.vv Steenwijk 110010400
36.SVV'04 110010400
37.VKW 110010400
38.Borger 110012700
39.Havelte 110010500
40.Hollandscheveld 110010500
41.VV Sleen 110010500
42.EHS'85 110011700
43.FC Zuidlaren 1100111000
44.Buinen 1100101000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Weide 1330015309
2.CEC 1320112906
3.SVBO 1310281303
4.Tiendeveen 1300341400

Spelers (24)

Team resultaten

ASCBeQDESDKBDVCDeWEliFCOFCKFCMSCRSVMVit
ASC '62 12 - 32 - 12 - 06 - 11 - 01 - 21 - 30 - 00 - 05 - 11 - 22 - 1
Be Quick '28 12 - 41 - 02 - 04 - 15 - 06 - 02 - 09 - 12 - 31 - 03 - 14 - 3
DESZ 12 - 51 - 12 - 01 - 21 - 12 - 11 - 14 - 21 - 22 - 22 - 21 - 2
DKB 12 - 40 - 41 - 31 - 40 - 101 - 20 - 22 - 42 - 31 - 10 - 21 - 1
DVC Dedemsvaart 11 - 22 - 41 - 06 - 31 - 55 - 51 - 31 - 70 - 20 - 11 - 20 - 2
De Weide 10 - 21 - 20 - 35 - 03 - 33 - 11 - 02 - 10 - 50 - 31 - 01 - 3
Elim 11 - 53 - 51 - 32 - 23 - 22 - 31 - 45 - 20 - 72 - 40 - 53 - 3
F.C. Ommen 13 - 10 - 03 - 01 - 10 - 12 - 11 - 14 - 01 - 01 - 32 - 21 - 1
FC Klazienaveen 10 - 11 - 01 - 53 - 01 - 01 - 51 - 00 - 33 - 60 - 11 - 11 - 2
FC Meppel 13 - 34 - 00 - 23 - 03 - 11 - 01 - 13 - 16 - 01 - 24 - 12 - 1
SC Rouveen 10 - 11 - 10 - 06 - 15 - 00 - 24 - 14 - 12 - 02 - 12 - 04 - 1
SVM 10 - 20 - 22 - 02 - 00 - 03 - 11 - 20 - 06 - 20 - 22 - 11 - 2
Vitesse'63 12 - 16 - 12 - 03 - 25 - 03 - 12 - 23 - 26 - 20 - 42 - 13 - 1
BeQBeQBlaBroDZODalDeWDraFCMFleGRCGerGorHarHelJubLACLSCLeoNooONSOraPKCPeiRolSCSSVBVEVVitWil
Be Quick 1887 11 - 1 (4
Be Quick D 16 - 3
Blauw Wit '34 1
Broekster Boys 12 - 1
DZOH 1
Dalen 1
De Weide 1
Drachten 1
FC Meppel 14 - 1
Flevo Boys 1
GRC Groningen 1
Germanicus 14 - 3
Gorecht 1
Hardegarijp 11 - 1 (4
Helpman 11 - 4
Jubbega 1
LAC Frisia 1883 10 - 5
LSC 1890 1
Leovardia 12 - 2 (7
Noordster 10 - 2
ONS Sneek 1
Oranje Nassau 1
PKC'83 1
Peize 12 - 1
Rolder Boys 13 - 2
S.C. Stiens 1
SVBO 12 - 1
VEV'67 1
Vitesse'63 12 - 5
Wildervank 12 - 2 (8
AchAlcAnnCVVCreDZODalDeWDreFCAFCMFleGerHZVRolSVBTitVitZZVd'O
Achilles 1894 1
Alcides 1
Annen 1
CVVO 13 - 4
Creil-Bant 1
DZOH 1
Dalen 1
De Weide 1
Drenthina 11 - 4
FC Assen 11 - 1 (7
FC Meppel 16 - 0
Flevo Boys 1
Germanicus 1
HZVV 11 - 5
Rolder Boys 12 - 0
SVBO 14 - 2
Titan 10 - 5
Vitesse'63 1
ZZVV 11 - 2
d' Olde Veste'54 19 - 0
ACVAchActAlcAnnBorBuiCreDZODalDeWDreEHSFCAFCKFCMFCZFleGerGieHZVHavHolNieONRPeiPesRolRuiSCESCGSCRSVBSVVTitUrkVKWVVSVitWacZZVd'OvvSvvS
ACV 21 - 2
Achilles 1894 1
Actief 1
Alcides 1
Annen 1
Borger 1
Buinen 10 - 10
Creil-Bant 1
DZOH 15 - 0
Dalen 15 - 0
De Weide 1
Drenthina 1
EHS'85 11 - 7
FC Assen 1
FC Klazienaveen 12 - 3
FC Meppel 1
FC Zuidlaren 11 - 10
Flevo Boys 1
Germanicus 1
Gieten 11 - 3
HZVV 1
Havelte 1
Hollandscheveld 1
Nieuw Buinen 10 - 1
ONR 1
Peize 1
Pesse 11 - 5
Rolder Boys 1
Ruinen 12 - 3
SC Emmeloord 12 - 2 (3
SC Genemuiden 23 - 4
SC Rouveen 11 - 4
SVBO 1
SVV'04 10 - 4
Titan 1
Urk 21 - 4
VKW 10 - 4
VV Sleen 10 - 5
Vitesse'63 17 - 2
Wacker 11 - 2 (0
ZZVV 14 - 0
d' Olde Veste'54 1
vv Steenwijk 1
vv Sweel 12 - 4
CECDeWSVBTie
CEC 15 - 26 - 2
De Weide 15 - 1
SVBO 11 - 75 - 1
Tiendeveen 11 - 3