← Vorige pagina
Vrouwen 1 verliest van Berkel in strijd om promotie
03 juni 2018


De vrouwen 1 van v.v de Weide wonnen vorige week de periodetitel in de 1e klasse-B en speelden daarom gisteren voor het tweede seizoen op rij de nacompetitie voor promotie naar de hoofdklasse!


Vorig seizoen als debutant lukte dat dus ook al. De club is daarom ook blij dat Dennis Olthof en Niels Kats hun contract met een seizoen hebben verlengd. De vrouwen van v.v de Weide staan bekend om het aanvallende voetbal, ook dit seizoen wisten ze maarliefst 63 keer te scoren. Het is het hoogst spelende vrouwenelftal in de regio. Daarom mochten de dames gisteren in en tegen Berkel spelen voor promotie naar de hoofdklasse.


Helaas trokken de dames van v.v. de Weide aan het kortste eind, het werd 4-2 in Berkel.


verslag volgt later.

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361