← Vorige pagina
Shell Tankstation Klok partner jeugdvoetbal vv de Weide
02 oktober 2018


Het bedrijf van Ewout Klok, oud-voetballer maar groot supporter van vv De Weide, heeft boarding laten plaatsen langs de volledige lange zijde van het jeugdveld. Shell Tankstation Klok blinkt uit in service en klantvriendelijkheid en streeft net als vv De Weide altijd naar optimale verbetering van product en talent. Met dit partnership stelt Shell-station Klok vv De Weide in staat om de jeugdafdeling verder te verbeteren. "Shell, Klok en vv De Weide zijn al heel lang een begrip in Hoogeveen en verre omstreken. Maar we vinden het allemaal geweldig en belangrijk om bezig te zijn met de toekomst. En natuurlijk weten we dat de jeugd de toekomst heeft. We zijn er trots op om met vv De Weide, zeker op sportief gebied, bij te dragen aan ontwikkeling van talent." aldus Klok.

Foto vlnr: Mark Terpstra (bestuurslid accommodatie), Tjerk Pothof (sponsorcommissie), Ewout Klok (Shell-station Klok) en jeugdspelers van vv de Weide.

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361