← Vorige pagina
Rimato verlengd sponsorcontract
10 juni 2017


Rimato verlengt sponsorcontract

Rimato is al heel wat jaren trouwe sponsor van v.v. de Weide. De komende 3 jaar zal Rimato ook weer sponsor zijn!
De vereniging bedankt Rimato voor het vertrouwen in v.v. de Weide!


Wie is Rimato?


Door de kennis in de 3 verschillende disciplines is Rimato een zeer interessante partner voor zowel bedrijven als particulieren. Het bedrijf is opgericht in 1980. Momenteel werken er 50 gekwalificeerde werknemers. Om de groei te begeleiden, de kwaliteit te behouden en vooral veilig te blijven werken zijn wij ISO 9001 en VCA** gecertificeerd.


Mede als gevolg van de korte lijnen binnen het bedrijf weten de opdrachtgevers direct met wie ze te maken hebben en kan er ook indien nodig snel gehandeld worden. Rimato onderkent het belang van maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO) en is derhalve het traject ingegaan om zich hiervoor te laten certificeren.


Henk Brink (sponsorcommissie) en Marc te Kamp (Rimato)
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361