← Vorige pagina
Keepersschool Frans Hoek komt naar v.v. de Weide
09 oktober 2018


Keepersschool Frans Hoek komt naar VV de Weide

Op woensdag 24 oktober wordt door VV de Weide in samenwerking met de Frans Hoek Sports een keepersdag georganiseerd. Op deze dag in de herfstvakantie zullen op Sportpark Schutlanden onder leiding van een team professionele keeperstrainers in groepen de specifieke onderdelen van het keepen worden behandeld. De dag kent een wisselende inhoud, waarbij veel aspecten van het doelverdedigen aan de orde komen. Keepers en keepsters van verschillende niveaus kunnen tijdens die dagen weer een zetje in de juiste richting krijgen om goed en vooral gericht bezig te blijven.


In alle leeftijdsgroepen zal een onderlinge competitie plaatsvinden. De nummers 1 en 2 zullen een uitnodiging krijgen om deel te nemen aan de finaledag voor de verkiezing "De Beste Keeper(ster) van Nederland".


Deelname is mogelijk vanaf 6 jaar en is voor iedereen die keepen leuk vindt (dus ook niet-keepers). De kosten voor deze dag zijn € 19,90 en is inclusief een lunch en een speciaal voor deze dag gemaakt T-shirt.


Opgave kan via de mail: keepersdagvvdeweide@gmail.com

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361