← Vorige pagina
Jaap de Jonge trofee 2018
08 november 2018


Met trots kondigen wij aan. De 20e Jaap de Jonge Trofee.

Met natuurlijk weer een geweldige verloting. Paintballen voor 10 personen twv. 225 euro, 100 euro cash, kledingbonnen van 50 en 25 euro van De Jongens, sinterklaaspakket mogelijk gemaakt door BEKO, strippenkaart Elbe Groepslessen, snackbarbon van Snackbar Ko, leuk pakketje aangeboden door Jan Hartman, tegoedbon aangeboden door AJM steigerhout, autopakket met daarin oa. gratis keuring van je auto door autobedrijf Betag aangeboden. Of win een dartshirt en plaats daarop je eigen ontwerp. Dat kan!!!!!
Een van de prijzen die te winnen is bij de 20e editie van de Jaap de Jonge Trofee mogelijk gemaakt door Joy Reclame. Dus komt allen. 


Met vriendelijke groet,


Marco Kolk

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361