← Vorige pagina
Inschrijving clinic Vivianne Miedema geopend!
04 mei 2018


Al geruime tijd is bekend dat er een clinic zou komen door Vivianne Miedema. Nu is het moment daar dat de inschrijving is geopend!


Het is bedoelt voor meisjes en jongens van 6 t/m 18 jaar.


Op die dag zullen er onder begeleiding van ongeveer 20 trainers diverse oefenvormen gedaan worden op alle velden bij v.v. de Weide waarbij Vivianne e.e.a. zal begeleiden. Daarnaast zullen er nog meer activiteiten georganiseerd worden en ontvangt iedere deelnemer een lunchpakket en goodybag. 


De inschrijving is voor iedereen dus niet alleen voor v.v. de Weide leden en vol is vol want het aantal deelnemers is wel beperkt. Dus als je als De Weide lid of van andere verenigingen die dit lezen dan moet je jezelf wel snel aanmelden!

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361