← Vorige pagina
Huys Talentcup 2018
04 mei 2018


Toptalenten komen naar v.v de Weide


Op 23 juni 2018 vindt bij v.v. de Weide, de “Huys Talentcup 2018” plaats. Dit is een toernooi voor de JO12 en J010 met de nieuwe wedstrijdvormen van de KNVB, zoals die vanaf seizoen 2018/2019 gelden, met de spelers van volgend seizoen.


Op deze eerste editie, verwelkomen we topamateur verenigingen uit noord-oost Nederland en een aantal teams van 3 BVO’s. Het volledige deelnemersveld van dit toernooi bestaat uit: 


In de categorie JO10
• FC Groningen (O9)
• FC Emmen (O9)
• NEC Delfzijl
• Alcides
• CSV ‘28
• JCO Ommen
• GRC Groningen
• HZVV
• FVC
• VV Hoogeveen
• FC Assen
• VV De Weide


In de categorie JO12
• FC Groningen (O11)
• FC Emmen (O11)
• PEC Zwolle A (O11)
• PEC Zwolle B ( O11)
• NEC Delfzijl
• Alcides
• CSV’ 28
• JCO Ommen
• GRC Groningen
• FVC
• HZVV
• VV Hoogeveen
• FC Assen
• VV De Weide


Een mooi affiche met aansprekende clubs en we zijn erg verheugd om in onze eerste editie zo’n deelnemersveld te kunnen presenteren. Gedurende dit toernooi zullen per categorie de teams strijden om de “Talent Cup”. Daarnaast zijn er tijdens dit toernooi individuele prijzen te winnen voor de spelers, zoals beste keeper van het toernooi, beste speler van het toernooi, en topscorer van het toernooi. 


Behalve een sterk toernooi, bieden wij de familie, supporters en overige belangstellenden voldoende leuke activiteiten naast het voetbal, om er niet alleen een sportieve, maar zeker ook een mooie en gezellige voetbaldag van te maken!

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361