← Vorige pagina
HJO-O's tekenen overeenkomst voor komend seizoen
14 juli 2018


Enkele maanden geleden is al aangekondigd dat Melchior Schoenmakers zich ging orienteren op de functie van Hoofd Jeugd Opleiding Onderbouw (HJO-O). Dit is naar ieders tevredenheid verlopen en daarom hebben we de afgelopen maand de overeenkomst getekend voor volgend jaar. Melchior Schoenmakers en Bert Elsinga zullen zich als HJO-O het komende seizoen met de trainers van de teams bezig gaan houden met de verdere ontwikkeling van onze jeugdspelers.


Samen met Gert Jan Hoekstra als Hoofd Jeugdopleiding voor de bovenbouw zijn we als vereniging trots en tevreden met zo'n sterk voetbaltechnisch kader dat we zeer positief kijken naar de ontwikkeling van onze jeugdafdeling voor de komende jaren.


Met sportieve groet,


Cor den Hartog

Bestuurslid - Jeugdzaken. .

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361