← Vorige pagina
HJO-O stopt per 1 oktober
15 september 2017


Eind vorig seizoen heeft de HJO-O besloten aan te blijven door een aantal goede afspraken met het bestuur te maken. Helaas is er de afgelopen maand een situatie ontstaan waarbij de HJO-O van mening is dat het bestuur een afspraak niet nakomt en het bestuur dat tegenspreekt. Hierop heeft de HJO-O besloten haar functie per 1 oktober neer te leggen. 


Zowel het bestuur van vv de Weide als de HJO-O betreuren dit besluit maar er is onvoldoende draagvlak onderling om de samenwerking te continueren. 


Het bestuur wil de HJO-O groep bedanken voor zijn inzet de afgelopen jaren en zal op zoek gaan naar een nieuwe HJO-O. Mochten er vragen zijn nav dit bericht dan kunt u deze sturen naar bestuur@vvdeweide.nl.


Met vriendelijke groet,


het bestuur.

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361