← Vorige pagina
Henk Mulderij Financieel Advieskantoor sponsort Dames-sectie v.v. de Weide!
22 november 2021


Henk Mulderij Financieel Advieskantoor sponsort Dames-sectie v.v. de Weide!

Enige tijd geleden heeft Henk Mulderij Financieel Advieskantoor een meerjarige sponsorovereenkomst afgesloten met v.v. de Weide. V.v. de Weide is erg blij dat een van haar sponsoren zich zo nadrukkelijk koppelt aan de Dames sectie: Leonie Brink, bestuurslid Dameszaken geeft aan: ‘ De dames en meisjes vormen een steeds belangrijker onderdeel van onze voetbalvereniging. Op dit moment hebben we bij de senioren drie dames-elftallen en een 7-tegen-7 team, dat op vrijdagavond voetbalt. Daarnaast hebben we binnen de jeugd een MO-17 en MO-11 team. We zijn daar als v.v. de Weide bijzonder blij mee. Eén van de beste speelsters van het Nederlands elftal, Vivianne Miedema, heeft haar roots liggen bij v.v. de Weide, en het is mooi dat zo’n grote groep meisjes en dames wekelijks kan voetballen op de velden waar Vivianne veel voetafdrukken heeft staan. We zijn er als bestuur zeer content mee dat we een sponsor hebben gevonden, die zich niet alleen sterk maakt voor Dames I, maar het belang van de gehele damessectie ziet. ‘ Dat Henk Mulderij Financieel Advieskantoor zich zo nadrukkelijk verbindt aan v.v. de Weide is ook weer niet zo verwonderlijk. Henk Mulderij Jr. voetbalt zelf in één van de herenteams, en is al vele jaren betrokken bij v.v. de Weide. Daarnaast heeft een broer van Henk in het eerste gespeeld en een zus in Dames I. Henk Mulderij Jr.: ‘We vinden het van belang dat we met ons bedrijf nadrukkelijk verbonden zijn met de Hoogeveense samenleving. Zelf voetbal ik al jarenlang met veel plezier bij v.v. de Weide en op deze wijze kunnen wij een bijdrage leveren om vele anderen hetzelfde plezier te geven. Met het aangaan van deze verbintenis willen we dit benadrukken.’

Henk Mulderij Financieel Advieskantoor en v.v. de Weide hebben veel vertrouwen in elkaar en hopen de komende jaren op een plezierige wijze samen te kunnen blijven werken.

gemaakt door Jennet Haar Fotografie
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting