← Vorige pagina
de Weide Vrouwen 1 verliest van ACV Vrouwen 1
06 november 2017


Na een goede overwinning van vorige week staan de vrouwen van De Weide tegenover ACV uit Assen. De Weide probeert in de eerste minuten al druk te zetten op ACV. Maar het is ACV die in de 2 e minuut al een grote kans krijgt maar Richelle die redt goed. ACV krijgt in de 5 e minuut een corner die bijna in eigen doel beland. Het is ACV die het spel bepaald en De Weide goed onderdruk zet. In de 15 e minuut weet Vicky met een goede bal Tessa te vinden maar die schiet voor langs. De Weide probeert ACV er uit te voetballen maar ACV is de betere partij. Zo krijgt ACV in de 33 e min een grote kans maar de keepster van De Weide is alert en red deze goed. De Weide krijgt ook een kans maar deze wordt goed gered door de keepster van ACV. Na de rust is het ACV die gelijk de druk op De Weide zet, zo komt de thuisploeg op een verdiende 1-0 voorsprong.


De Weide komt niet aan voetballen toe wat we gewend zijn van De Weide. In de 62 e minuut krijgt De Weide een grote kans op de gelijkmaker maar deze stuit op de keepster van ACV. Gelijk daarna is het ACV die de 2-0 maakt. In de 73 e minuut probeert De Weide de aansluitingstreffer te maken maar de bal stuit op de keepster. In de slotfase weet ACV nog twee keer te scoren. De Weide verliest deze wedstrijd met 4-0.

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361