← Vorige pagina
De Weide Vrouwen 1 – St. Annaparocie Vrouwen 1
23 oktober 2017


In de beginfase weet De Weide druk te zetten op St. Annaparocie. Zo krijgt De Weide een kans maar een speelster stond buitenspel. St. Annaparocie creëert ook kansen maar deze gaan er niet in, zowel de verdediging en de keepster zijn alert. De Weide krijgt weer een kans, de keepster vindt Annemiek die vervolgens een weg weet te vinden richting het doel maar schiet naast. Na een goede aanval van De Weide kregen ze een corner maar die levert niks op. St. Annaparocie krijgt de bal weer en gaat richting het doel van De Weide maar deze gaat naast. Na een goede uitbraak weet Annaparocie weer een grote kans te creëren maar deze wordt gered door de keepster. In de 28 e minuut is het de beurt aan De Weide, Annemiek weet langs de verdediging te komen en ziet een kans maar belandt in het zijnet. 


Na een goede uitbraak van St. Annaparocie weet de spits de 0-1 te scoren. Een goede combinatie tussen de speelsters van De Weide leidt tot een corner. Door een goede voorzet van Moniek bereikt de bal bij Leonie maar wordt over gekopt. Vlak voor rust, Kan De Weide op gelijke hoogte komen maar de bal bereikt het doel niet. Na de rust zoekt De Weide naar de gelijkmaker en deze komt er ook in de 47 e minuut, De Weide krijgt een vrije trap die genomen wordt door Vicky maar deze wordt half weggewerkt door de keepster en in de rebound is het Annemiek die de 1-1 weet te maken. Na een mooie lange bal van achteruit weet Leonie de diep staande Annemiek te vinden en die scoort de 2-1 voor De Weide. De Weide die weet de druk goed te houden op St. Annaparocie en creëert kansen. Maar in de 58 e minuut krijgt St. Annaparocie een strafschop, de speelster weet de 2-2 te maken. Na de 2-2 is St. Annaparocie gedreven om de 2-3 te maken, zo beland een actie van een speelster op de paal. Maar in de 88 e minuut gebeurt het, St. Annaparocie weet de 2-3 te maken na een goede aanval. De beurt is aan De Weide om de gelijkmaker te maken en dit gebeurt ook in de 90 e minuut, Amber die de bal laat lopen voor Annemiek die op het doel afgaat en de gelijkmaker weet te maken. Het fluitsignaal klinkt van de scheidsrechter de eindstand is 3-3 en dat betekend dat er strafschoppen genomen moet worden. Helaas verliest De Weide de penalty reeks met 3-4 van St. Annaparocie.

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361