← Vorige pagina
De Weide Vrouwen 1 – Oranje Nassau Vrouwen 1
12 februari 2018


Hoogeveen – De vrouwen van De Weide hebben een nipte 2-1 zege geboekt op Oranje Nassau.


De Weide probeert het goede voetbal van vorige week voor te zetten en zet al een paar keer met mooi voetbal een aanval op. Het spel tussen beide ploegen gaat redelijk gelijk op, er worden fysieke duels aangegaan. In de vijftiende minuut is het Oranje Nassau die een kans krijgt maar het schot gaat naast. De Weide krijgt in de zeventiende minuut ook een grote kans via Marije die de bal voorgeeft op Michelle die de bal over kopt. Oranje Nassau komt in de 19e minuut op een 0-1 voorsprong. Oranje Nassau probeert de voorsprong uit te bereiden in de eerste helft. In de 30e minuut is het De Weide die een grote kans krijgt om de gelijkmaker te maken, na een goede opbouw vanuit de verdediging weet Jodie op het doel te schieten maar de bal gaat net naast. In de 35e minuut is het De Weide die op gelijke hoogte komt met Oranje Nassau, Marije scoort de 1-1 vanuit een corner.


De Weide is goed begonnen aan de 2e helft, De Weide creeërt veel kansen maar deze worden niet benut, tot in de 58e minuut is het een speelster van Oranje nassau die een handsbal maakt in de zestienmetergebied en De Weide een strafschop krijgt. Het is de keepster van Oranje Nassau die de strafschop weet te stoppen. Ook in de 2e helft gaan de teams gelijk op. Het is De Weide die op voorsprong komt, na een mooie aanval via de rechterkant is het Moniek die de bal voorgeeft op Michelle die de 2-1 binnen kopt. De Weide probeert de score uit te breiden, na een goede aanval is het Samantha die 1 op 1 staat met de keepster maar het schot wordt gered door de keepster. Het is De Weide die continu de aanval zoekt. De Weide wint de spannende maar verdiende wedstrijd met 2-1 van Oranje Nassau.

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361