← Vorige pagina
De Weide laat dure punten liggen in Zuidhorn
02 april 2018


De Weide heeft in Zuidhorn verzaakt om de aansluiting met de top van de 2 e klasse J te behouden. De ploeg van trainer Smid kwam al vroeg in de wedstrijd op achterstand en slaagde er niet in om dit na de thee recht te zetten. Na een fraaie zege op Meppel trad De Weide aan tegen de nummer elf op de ranglijst. Om de aansluiting met de top te behouden was een zege nodig. Een misverstand in de defensie zorgde al snel voor een strafschop voor de thuisploeg. Door v.d. Steege werd de bal achter een kansloze doelman v.d. Weide geschoten en kwamen de gastheren op een vroege voorsprong. 


Na ruim een kwartier liet De Weide voor het eerst een teken van leven zien, maar het schot van Ucan ging via doelman Groothof rakelings over. Ook in het vervolg wel veel balbezit voor de groenwitten, maar vlak voor rust kwam Zuidhorn op een 2-0 voorsprong, nadat een afgeslagen corner door Steenbergen werd ingeschoten. In de slotseconden van de eerste helft was het Ucan die zijn schot via de paal naast zag gaan. Ook na de thee probeerde De Weide druk te zetten, maar dit leidde tot slechts sporadische mogelijkheden ondanks veel balbezit. Na een voorzet van invaller Van Veen raakte Ucan nog de lat en werd de 2-0 de eindstand deze middag.

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361