← Vorige pagina
Statiegeld actie Coop
31 december 2019


STATIEGELD ACTIE COOP DE WEIDE

v.v. De Weide en Coop Hoogeveen De Weide houden in de periode van 1 januari tot 1 april 2020, een gezamenlijke actie.

In deze periode kunnen statiegeldflessen ingeleverd worden bij de Coop De Weide.

U doneert het statiegeld van de door u ingeleverde flessen aan v.v. De Weide en daarbij zal Coop De Weide, aan het eind van deze actie, de opbrengst verdubbelen en ter beschikking stellen aan v.v. De Weide. De opbrengst van deze actie zal volledig ten goede komen een de, recent gecertificeerde, jeugdopleiding van v.v. De Weide. Bij de inleverautomaat vindt u de keuzeknop, waarbij u aangeeft dat u doneert t.b.v. Jeugdopleiding v.v. De Weide.

Wij hopen dat u allen de komende periode uw lege statiegeldflessen zult gaan inleveren bij Coop De Weide om zo deze actie tot een grandioos succes te maken.

PS Het is niet toegestaan om inzamelingsacties te houden en zo massaal flessen in te leveren.
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting