← Vorige pagina
Jermo Verbeek keert terug bij De Weide
08 mei 2020


Jermo Verbeek keert terug bij De Weide


Jermo Verbeek speelt vanaf volgend seizoen weer in de groenwitte kleuren van voetbalvereniging De Weide. De rappe buitenspeler speelde eerder van 2013 tot 2018 voor de zaterdag tweedeklasser en maakte in die periode 39 doelpunten.

Twee jaar geleden verkaste Verbeek in verband met zijn woonplaats naar Oranje Nassau in Groningen en afgelopen seizoen kwam hij uit voor Gorecht. Namens deze club scoorde hij in de competitie nog tegen De Weide, een wedstrijd die met 3-2 in het voordeel van de Hoogeveners werd beslist.

Verbeek is zeer verheugd dat hij nu terugkeert bij De Weide. ‘De vereniging voelt voor mij als een hechte familie. Ik heb eerder vijf seizoenen met veel plezier bij De Weide gespeeld en kijk er naar uit om weer samen met mijn vrienden te gaan voetballen.

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting