← Vorige pagina
Nieuwe trainer JO15-1
07 februari 2020


Als HJO bovenbouw ben ik verheugd u mee te delen, dat Aron Petstra per direct de nieuwe hoofdtrainer is van JO15-1. Hij volgt hiermee David Sanders op, die wegens privé omstandigheden per direct heeft besloten om zijn werkzaamheden als jeugdtrainer neer te leggen. Wij willen David bedanken voor zijn werk en inzet van de afgelopen jaren, bij de jeugd van vv de Weide.

Aron is een bekend gezicht binnen v.v. de Weide, hij heeft een actieve voetbalcarrière gehad bij v.v. de Weide. Door een langdurige blessure is Aron het trainersvak ingegaan. Zo is hij de afgelopen jaren jeugdtrainer geweest bij v.v. Hoogeveen. Wij zijn verheugd dat Aron weer terug is bij onze mooie vereniging.

Wij wensen Aron veel succes toe
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting
Venster sluiten