← Vorige pagina
St. Annaparochie VR1 - De Weide VR1
29 oktober 2019


St. Annaparochie vr1 - de Weide vr1
Zaterdag 26 oktober 2019
Competitie

De dames van de Weide zijn gebrand om van hun laatste positie af te komen en de eerste punten te behalen. Een vrije trap van de Anouk Borgman leidt tot een eerste kansje, de bal gaat maar rakelings over het doel. In de 12de minuut een mooie pass van Maura Dekker op spits Iris Kriekjes, zij neemt de bal aan en schiet hard op de paal. De bal komt nog voor de voeten van Tessa Bols, zij haalt hard uit maar de keeper van St. Anna verricht een knappe redding. In de 15de minuut de eerste kans van St. Anna, de bal glipt door de verdediging heen. Keepster Marlies de Boed en verdediger Jodie Huizing vechten nog om de bal weg te krijgen maar in de kluts weet de spits toch de 1-0 te maken. De Weide blijft combineren en gaat opzoek naar de gelijkmaker. Michelle Okken onderschept de bal op het middenveld en schiet van grote afstand over de keepster heen, 1-1. De Weide staat positioneel sterk, St. Anna lijkt constant te twijfelen hoe ze hun medespelers kunnen bereiken.

De Weide begint, net als vorige week, fel aan de tweede helft. In de 46ste minuut passeert Okken haar tegenstander en gaat de één-twee aan met Kriekjes. Zij weet Okken alleen voor het doel te zetten waarna Okken de keepster passeert en de 1-2 binnenschiet. Het is St. Anna dat toch de gelijkmaker weet te maken, bij een corner reageert een speelster van St. Anna adequaat en loopt de 2-2 binnen. De Weide krijgt steeds minder grip en lijkt de wedstrijd uit handen te geven. Keepster De Boed staat echter goed op te letten en weet dit te voorkomen. In het laatste kwartier kan De Weide toch weer in haar spel komen. Jodie Huizing sticht veel gevaar aan de rechterkant maar de voorhoede kan haar voorzetten niet verzilveren in een doelpunt. Een gevaarlijke vrije trap van Borgman komt bij Lisa Koster, zij wordt net op het laatste moment gehinderd. St. Anna lost nog een paar schoten op doel maar deze gaan allen over het doel heen. In de slotfase is het Amber Tjeerdsma die Regina Oldenbeuving de diepte in stuurt, zij passeert op snelheid de verdediging maar haar schot op doel gaat net naast. In de laatste minuut lost St. Anna nog een afstandsschot op de lat. De Weide heeft er voor gevochten en haar eerste punt binnengehaald, eindstand 2-2.
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting