← Vorige pagina
Inleveren materiaal & sleutels
16 juni 2020


Inleveren materiaal & sleutels

Het seizoen 2019/2020 is bijna ten einde. De laatste trainingen vinden plaats waarna de accommodatie sluit tot en met 9 augustus 2020. Alle teamtassen zijn binnen en grotendeels op tijd ingeleverd, bedankt voor jullie medewerking.

Vanuit de kleding en materiaal commissie willen wij voordat de accommodatie gaat sluiten graag de materialen en sleutels die nog in gebruik zijn innemen. Wij willen jullie vragen om de volgende spullen in te leveren:

  • Individuele tassen/kleding (indien nog niet ingeleverd)
  • Sleutels (gebouwen & Ballenhok)
  • Coachjassen en trainingspakken begeleiding
  • Materialen, waterzakken en bidons

Op de volgende momenten kunnen jullie de materialen en sleutels inleveren bij de hoofdingang van het clubgebouw:

Donderdag 25 juni 2020 19:00-21:00 uur
Zaterdag 27 juni 2020 10:00-12:00 uur

We willen jullie vragen om overal even een briefje op te doen met de teamnaam en de naam van de leider/trainer van het team. De ingeleverde spullen zullen gecontroleerd worden aan de hand van de formulieren die bij uitgifte door u zijn getekend. We zullen u per e-mail op de hoogte houden aangaande eventuele ontbrekende zaken.

Indien het voorgestelde moment niet schikt dan willen wij u vragen contact met ons op te nemen via ons mailadres materiaal@vvdeweide.nl.

Alvast bedankt & we houden jullie op de hoogte over de uitgifte voor het nieuwe voetbalseizoen 2020/2021!

Met vriendelijke groet,
Materiaalcommissie v.v. de Weide
v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting