← Vorige pagina
Vacature: Trainer De Weide 3
07 mei 2020


Vacature: trainer De Weide 3

De Weide is voor haar derde elftal op zoek naar een nieuwe trainer in het seizoen 20/21. De zaterdagvereniging uit Hoogeveen wil de vacante positie graag invullen met een gedreven en betrokken trainer, die de ontwikkeling van talentvolle spelers en teambuilding hoog in het vaandel heeft staan.


Met het eerste en tweede elftal vormt het de prestatieteams van de senioren, die vrijwel volledig bestaan uit eigen opgeleide spelers. De onlangs gecertificeerde jeugdopleiding vormt namelijk de basis van de vereniging. Verder beschikt de vereniging over een uitstekende accommodatie met trainingsfaciliteiten.


Ben je ge├»nteresseerd om met deze enthousiaste en talentvolle groep te werken? 
Aarzel dan niet en neem contact op via seniorenvoetbal@vvdeweide.nl .

v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361

hosting