Sponsoren

Sponsorzaken v.v. de Weide

Onze club

v.v. de Weide is een familievereniging met ruim 1000 leden. De club heeft ambities. Ze werkt vanuit de jeugd aan een zo hoog mogelijk spel- en prestatieniveau. Dat wordt bereikt door spelers plezier in het spel te laten ervaren, door begeleiders positief te laten coachen en door veel eigen spelers in de prestatieteams op te stellen. v.v. de Weide wil sportiviteit, gezondheid, sfeer en betrokkenheid uitstralen. De club betekent veel voor zijn leden en de leden betekenen veel voor de club.


Onze sponsoren

Voor onze sponsoren creëren wij win-win situaties. Wij bedenken acties en activiteiten voor hen, zij krijgen de mogelijkheid commerciële activiteiten via de club onder de aandacht van de leden te brengen. Wij stimuleren onze leden hun bestedingen bij onze sponsoren te doen en de sponsoren steunen de club met een financiële bijdrage. Zo ontstaat er binding tussen de club en haar sponsoren. We hebben elkaar nodig.


Belangstelling?

Als u zich in bovenstaand profiel herkent, bent u wellicht een mogelijke sponsor. Neemt u vrijblijvend contact op met de sponsorcommissie via sponsorzaken@vvdeweide.nl en richt u zich tot Eduard Botter. Hij informeert u verder over de mogelijkheden. Hieronder vindt u alvast een overzicht van tarieven.

Hoofdsponsoren

     


v.l.n.r.: Constantijn Slegt, Hilco Nijmeijer, Jarno Kleine, Hanneke Reinders, Tjerk Pothof en Eduard Botter

Tarieven seizoen 2017 – 2018

BORDSPONSORING HOOFDVELD BOARDING ACHTER DE DOELEN – hoogte 125 cm
2,44 meter
€500,00
 
 
BORDSPONSORING HOOFDVELD BOARDING LAAG– hoogte 80 cm

4 meter €350,00
5 meter €450,00
6 meter €550,00
 
BORDSPONSORING HOOFDVELD BOARDING HOOG – hoogte 60 cm
4 meter €300,00
5 meter €400,00
6 meter €500,00
 
BORDSPONSORING KUNSTGRASVELD EN VELD 2 – hoogte 60 cm
4 meter €250,00
5 meter €350,00
6 meter €450,00
 
BORDSPONSORING CORNER BIJ HOOFDINGANG – hoogte 80 cm
5 meter €300,00 NB BOARDING AANWEZIG;
ALLEEN DRUKWERK

Genoemde prijzen zijn exclusief BTW, borden zijn en blijven eigendom van de sponsor

TEAMSPONSORING
JO-8
€300,00
JO-9
€300,00
JO-11
€350,00
JO-13
€350,00
JO-15
€400,00
JO-17 €400,00
JO-19 €450,00
Senioren €450,00
Dames €450,00

Voor de selectie-elftallen Heren, Dames, JO-19-1 en JO-17-1 gelden andere tarieven.

Vermelding op de website €175,00
Vermelding bij de sponsoren met mailadres en link naar de wedstrijd.

Wedstrijdbal sponsor 1e elftal €75,00
Naamsvermelding in programma boekje;
Naamsvermelding tijdens de wedstrijd;
Ontvangst in bestuurskamer met na afloop gratis catering;

Kleedkamersponsor €300,00
De naam van het bedrijf op en in een kleedkamer.

Club van 100 €50,00
Een jaarlijkse bijdrage met elk jaar een feestelijke bijeenkomst met gratis verloting.

Toernooisponsoring €250,00
Naamgeving aan een jeugdtoernooi met vermelding in programmaboekjes en vermelding in de plaatselijke pers;
De prijzen van reclameborden, shirt en teamsponsoring gelden per seizoen met een contractduur van 4 jaar, exclusief 21% BTW. In overleg zijn andere vormen van sponsoring mogelijk.

Co-Sponsoren

Adviesgroep Mulderij Verzekeringen/Regiobank http://www.mulderij.nl/regiobank
Amstel Brouwerij Noord Ned http://www.amstel.nl
Auto Brink http://www.autobrink.nl
Albert Heijn Offerein http://www.ah.nl/acties
Coop Hoogeveen de Weide
http://www.coop.nl
De Witte verzekeringen http://witte.nl
Henk Mulderij Financieel Advieskantoor http://www.henkmulderij.nl
Jari Techniek http://www.jaritechniek.nl

Mulderij & Partners Accountants en Adviseurs

http://www.mulderijenpartners.nl

Rimato http://www.rimato.nl
SW BV http://www.swbv.nl
Venko Groep http://www.venko.nl
Wolthers Jagersma Advocaten BV http://www.wolthersjagersma.nl

Sub-Sponsoren

AB Bouw info@abbouw.nl
Adviesgroep Mulderij Verzekeringen/Regiobank info@mulderij.nl
Agility Sports info@agilitysports.nl
Air Aqua B.V. michiel@air-aqua.com
Albert Heijn Offerein deweide@ahofferein.nl
Ambrosius Transport jhlumer@ambrosius.nl
Amstel Brouwerij Noord Ned frans.fleer@heineken.com
ANWB Rijschool Hoogeveen https://www.anwb.nl/auto/rijbewijs/rijschool-hoogeveen
Area info@areareiniging.nl
Arend Otten Agro bv info@arendotten.nl
Auto Brink henk.brink@autobrink.nl
Auto Ruyne BV mjutstra@ruyne.nl
Autobedrijf v.d. Weide info@autobedrijf-vanderweide.nl
Autobedrijf Veldman garageveldman@hetnet.nl
Autoprofi hoogeveen@automat.nl
B&L Verspreidingen h.botter@uwverspreider.nl
B&L Verspreidingen martijn.botter@uwverspreider.nl
BEKO Timmerwerken bekotimmerwerken@home.nl
Betech wim@betech.nl
Bistro Het Koetshuis info@koetshuishoogeveen.l
Biercafé de Majesteit info@biercafedemajesteit.nl
Bloemenhuis De Gier degierbloemen@zonnet.nl
Bloemenshop Erwin info@bloemenshoperwin.nl
Brink Assurantien s.brink@brinkassurantien.nl
Brink Transport hbrinkgzn@planet.nl
BRS Reklame eva@brsreklame.nl
BRS Reklame wjanssen@brsreklame.nl
Bruna ronaldpijpers@gmail.com
Burak's Kapsalon buraks-kapsalon@outlook.com
Café Restaurant Boschzicht info@boschzicht.nl
Chem Dry Ramaker info@tapijt-reinigen.nl
Club van 100 clubvan100@vvdeweide.nl
Coop Hoogeveen deweide.hoogeveen@coop.nl
De Jongens colinsmit@hotmail.com
De Jongens g.vanvelzen@live.nl
De Schildhoeve info@deschildhoeve.nl
De Witte Assurantiën B.V. laan@witte.nl
Deli XL info@delixl.nl
Dotsolutions B.V. info@dotsolutions.nl
DPH Bouw pieter@dphbouw.nl
Drukkerij Ballast & Hilbrink info@ballast-hilbrink.nl
Echte Bakker Henderikus Bos h.g.bos@echtebakker.nl
Eetcafe De Beurs info@debeurshoogeveen.nl
Employ B.V. erik@employ.nl
Enigma Explosives Consultancy gfatanalepy@gmail.com
Eshuis Installatie Techniek B.V. info@eshuis-wams.nl
Expert Hoogeveen hoogeveen@expert.nl
Eyemedia, Martijn Boesekool, website info@eyemedia.nl
Fietscity hoogeveen@fietscity.nl
Gastouderopvang Natasja Lip natasjalip@home.nl
Gea Koster APS-therapie info@balans-hoogeveen.nl
Gebo Reizen info@gebo.nl
Greving Transport greving@12move.nl
Haayer Verhuur shaaijer@kpnmail.nl
Hema michielreclame@home.nl
Hendriksen Mannenmode info@hendriksen-mannenmode.nl
Henk Mulderij Adviesbureau info@henkmulderij.nl
Henk Mulderij Adviesbureau henksr@henkmulderij.nl
Hoogeveensche Courant (Boom regionale uitgevers) h.brakel@boom.nl
Hoveniersbedrijf Ruben de Boer info@deboerhoveniers.nl
Hoving Schilderwerken info@hovingschilderwerken.nl
Hubo hoogeveen@hubo.nl
Hup & Fidom Makelaardij hoogeveen@hup-fidom.nl
Huys Makelaars bertjonkman@huysmakelaars.nl
Installatiebedrijf Ten Kate B.V. info@ten-kate.nl
Intersport Jan Bols info@janbols.nl
Intersport Jan Bols a.bols.hoogeveen@gmail.com
Jari Techniek administratie@jaritechniek.nl
Kapsalon Péjé kapsalon@pe-je.nl
Keurslagerij Drent info@drent.keurslager.nl
Kip beveiliging Zuidwolde bertus@kipbeveiliging.nl
Koster Schildersbedrijf b.r.koster@hotmail.com
Kroezon Zonwering info@kroezon.nl
La Brochette info@labrochette.nl
Laan K vd laan@witte.nl
Lanting Reizen B.V. mieke@lantingreizen.nl
Luppes & Co Tweewielers mluppes@xs4all.nl
Mastebroek's Autobedrijven info@mastebroek.nl
McDonald's Hoogeveen 1083@nl.mcd.com
Millefleurs info@millefleurs-mjm.nl
MT Professional Devices info@mt-pd.nl
Mulderij en Partners info@mulderijenpartners.nl
Peter Bouw Reklame info@peterbouwreklame.nl
Pol Timmerwerken info@poltrapmontage.nl
Praxis VM-027@praxis.nl
Prent Schoonmaakbedrijf schoonmaakbedrijfjaapprent@gmail.com
Printjob wilko@printjob.nl
Reisburo Toerkoop v.d. Goes vandergoes@toerkoop.nl
Remmers Bouwchemie info@remmersbouwchemie.nl
Rijschool De Weg info@rijschooldeweg.nl
Rimato Reiniging m.tekamp@rimato.nl
Rovecom igaykema@rovecom.nl
S&K Maatwerk info@sterkinmaatwerk.net
Schomaker Mannenmode info@schomakermannenmode.nl
Snackbar City info@cityreklame.nl
Sponsorcie sponsorzaken@vvdeweide.nl
Steenhandel Hoogeveen info@mekro.nl
Stotijn Notariaat j.stotijn@stotijnnotariaat.nl
SW B.V. hoogeveen@swbv.nl
Technisch Buro Hoving en Zn B.V./Installatiebedrijf Meppelink m.slot@technischburohoving.nl
Terwolde Renault, Frank Jellema f.jellema@terwolderenault.nl
Tuinverzorging STS info@tuinverzorging-STS.nl
Van Triest B.V. marcel@vantriest.nl
Van Venrooy Dakbedekkingen w.vanvenrooy@vanvenrooy.nl
Venko Onroerend Goed B.V. info@venko.nl
Vrumona B.V. jos.wever@vrumona.nl
Whip Inn he.schoenmaker@wxs.nl
Wolthers Jagersma Letselschade nw@wolthersjagersma.nl
Zuidema Aannemers B.V. bert@zuidema-groep.nl

Kleedkamer sponsoren

 Auto Brink http://www.autobrink.nl
 Rimato http://www.rimato.nl
 Henk ten Hoor http://www.henk.nl
 Greving transport http://www.grevingtransport.nl
 van Venrooy  http://www.vanvenrooy.nl 
 Zuidema http://www.zuidema-groep.nl
 Jari Techniek http://www.jaritechniek.nl
 BRS reclame http://www.brsreclame.nl


Tribune sponsor

http://www.rimato.nl/





v.v. de Weide
Elbe 1
7908 HB Hoogeveen

Tel. 0528-275361